Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

lavila

Ja by som zas potrebovala plet troska povzbudit, rozjasnit alebo no neviem ako to povedat. Len sa mi zda taka bez zivota

smolnusa

@mimiaa a nebudu to teda len vrasky zo stresu? myslis, ze ti na ne kozmetika pomoze? mozno by som sa radsej neskusala az tak moc stresovat

mimiaa

Ja nejak akné ani nemám, skôr ma začínajú trápiť vrásky. A to by som bola povedala, že mám na ne ešte čas. Neviem či to je prácou alebo stresom, no vôbec sa mi to nepáči. Vedeli by ste mi poradiť niečo aj na ne?

smolnusa

dejana som rada, ze si sa mi ozvala. aj si teda badala zlepsenie? mna to hrozne trapi a bola by som rada, ak by mi nieco pomohlo. a co prosim ta obsahuje ta rada, ktoru spominas

dejana

Áno - je to čisto prírodná kozmetika. Osobne ju používam už nejaký ten čas. Mala som tiež problémy s akné. ANNEMARIE BÖRLIND má radu, ktorá je pre problematickú pleť priamo určená. Taktiež ju používam. Akurát teraz v utorok som navštívila Beauty Day a odniesla som si odtiaľ do zásoby radu PURIFYING CARE :)

smolnusa

mna hrozne trapi akne a take tmave flaky po tvari. myslite, ze by si aj s tymto vedela dat rady? uz som skusila asi vsetko

kajana

Je táto kozmetika vhodná aj pre tak povediac zmiešanú, ba priam až mastnú pleť? Po väčšine mi totižto pleť ostáva ešte mastnejšia :(

Jarunka12

lalinka12 škoda, že som o tom nič nevedela. Možno by to bola dobrá voľba, ako zistiť, čo je pre mňa najlepšie :(

Jarunka12

Mňa minule zastavila kolegyňa v robote, či niečo neviem o tejto kozmetike? Rozprávala, že je to čisto prírodná kozmetika, ktorá by mala mať ozajstné pozitívne vplyvy na pleť. Celkom ma to zaujalo, lebo ja na svoj vek, ju mám podľa mňa dosť aknóznu a doposiaľ čo som používala kozmetiku, mi nejak extra nepomohla. Neviete, či má táto značka priaznivý vplyv na akné?