Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

dejana

Je podstatné aby si začala používať kozmetiku, ktorá bude pleti najbližšie, čiže najlepšie keby mala prírodné zloženie ;) Ktoré pleť dá dokopy :)

Zoe27

Myslíš teda, že by to mohla byť tá správna voľba? Bola by som veru rada, ak by som konečne niečo také našla :/

lalinka12

zoe povedala by som že problém bude v tom že si asi nepoužívala kvalitnú kozmetiku lebo vtedy väčšinou sa takéto problémy objavia je dôležité hydratovať pleť podľa mňa rada Aquanature by pre teba mohla byť čo sa týka hydratácie super :)

Zoe27

Vieš čo, mám aj trocha akné, no skôr ma trápi suchá pleť. Keď si aj kúpim niečo hydratačné, tak zväčša dopadnem tak, že mi pleť skôr zmastnie, čo tiež nie je bohvie čo

dejana

Anti-Pollution & REGENERATION Sérum Beauty Pearls som aj ja mamine teraz nedávno objednávala - ty tiež máš toto isté, či to druhé? Lebo som pozerala, že sú dva druhy. Mamča tá si chváli, že super regenerácia ;)

Marila

To sérum, čo ja mám to je super na hydratáciu, keďže u mňa je s týmto problém. Celkovo aj pokožku, pleť chráni a taktiež ju aj hydratuje a zabezpečuje to aby pleť mala dostatok vlhkosti, lebo tá moja toto potrebovala ako soľ ;)