Aku sedacku?

sofkasofka

Krásne kvietky. Krásny aj ten stojan, no ja tiež mám rada kvety, len no mám problém, kde ich umiestniť, už máme kadejaké poličky. Len chcela by som niečo také nejaký stojan aby bol taký moderný, nadčasový a zatiaľ som nenašla nič, čo by mi padlo do oka a sedelo k našemu vybaveniu obyvky.

lulina_majerova

evicita neviem či toto zrovna nejde vekom. Lebo u mňa tiež podobné to bolo, kedysi nič a teraz asi posledné tri roky kupujem všetko, čo je zelené, to sa už muž zlostí, že ďalšie kvety nebudeme mať kam dávať.

evicita

veronika takych tych stojanov je vela...kamoska si teraz aj taky maly sklenik na balkon kupovala aby tam kvietky mohla mat a to tiez dobre vyzera...mozem jej napisat z kade to ma a poslat ti ak by ta to zaujimalo...ja tiez som si za posledne roky taky vztah k rastlinam vybudovala, ze to by mi v zivote nenapadlo, ze to tak bude...

Veronika879

kvetináče aké máš na mysli? Lebo ja hľadám niečo také na viacej kvetináčov, také akoby stojan alebo akoby som to mala pomenovať :)

kvetinka777

- denanusa

kvetináče, svietniky, kadejaké vankúše, to je proste moje, na to som taká zaťažená alebo akoby som povedala. Pre mňa všetko musí byť akoby dokonalé, mať svoje miesto.

zsonicka

denanusa ja mám od Kondelu veľa aj svietnikov, aj takých lampášov aj difuzér dokonca...sú to síce také maličkosti, ale práve to robí domov domovom by som povedala...ja a sviečky to je moje, takže svietniky majú u nás furt miesto...a teraz aj viacej ma kvety zaujímajú, čiže aj nový stojan budem musieť kúpiť...

denanusa

Evicita jój to aj ja a teda najmä keď už je takto ako teraz, že tak šero tak vtedy mám rada také kadejaké svetielka, to je tiež moja šálka kávy.

evicita

denanusa neviem ako ona...ale ja mam rada kvetinace...take male stoliky...a teda aj rozne take velke lampase, do ktorych si dam sviecky a to vecer je taka prijemna atmosfera...mam to velmi rada...