Aku sedacku?

kvetinka777

- grica

ale tak to je normálna vec, že do nového domu aj nový nábytok, inak si to ani neviem predstaviť. My sme dlho bývali v prenájme, kde sme sa nakoniec s majiteľom dohodli, že nábytok necháme, aby sme si veselo mohli potom všetko na novo zariadiť. Jój a to som mala radosti, keď sme všetko komplet mohli vyberať, kupovať a teraz sa vyžívam v doplnkoch :P

grica

Za mňa by to aj takto malo byť, predsa len nábytok človek nemení každý rok a na to by sme mali brať ohľad, keď ideme zariaďovať a vyberať. My keď sme sa do domu sťahovali, tak sme menili nábytok tak aby nám to do nového priestoru sedelo, ale teda takých farbách aby nás to neomrzelo.

andyska

matka to je fakt a niekomu je aj celkom jedno, či to ide s dobou, či je to trendy alebo nie, predsa len aj ja najskôr som bola taká, že kuknem čo je in, čo teraz fičí, ale to má proste len svoje obdobie kedy to bude trendy a teda chcela som niečo nadčasové, tak som si išla podľa seba, podľa môjho vkusu :)

matka010

patrici každý to má inak no, mám tetu ktorá má nábytku veľmi veľa, napratanú obývačku, čo teda mne sa nepáči, ale keď je to jej vkus tak prečo nie :)

dadulamil

U nás minimalizmus nejako nehrozí akože nemám rada preplácané keď je niečo a veľa zbytočností, ale teda mám rada doplnky, dlho som nechcela koberce lebo lapače prachu a tak, ale teraz máme aj v obývačke, som si konečne po dlhšom čase u Kondelu vybrala, lebo proste tieto maličkosti robia dom, domovom ;)

andyska

patrici keď každý máme úplne iný štýl, čo ti poviem je to o tom ako kto čo má rád, je to také prirodzené by som povedala, ale mne teda sa to tiež nepáči keď je potom priestor akoby nezariadený :)

patrici77

adikee tak je rozdiel minimalizmus a minimalizmus, mam kamosku, ktora nema v obyvacke ozaj dokopy nic a to podla mna zavana skor takym akoby tam nebyvala dlho alebo zeby bola chladna, vobec mi to u nej nepride ako domov :/

adikee

Lulina lebo je toho veľa ponuka na trhu je ozaj veľmi široká a teda zorientovať sa a vybrať len jedno nie je vôbec jednoduché, lebo šak vidím to podľa seba, že aj vyberiem a potom si už zakážem pozerať kadečo lebo len vymýšľam špekulujem, kombinujem, najskôr sme chceli minimalisticky mať všetko zariadené, ale teda nejde mi to úplne.