Aku sedacku?

lulina_majerova

grica s týmto mám aj ja problém, horšie je, že ja si aj vyhliadnem, aj kúpime a o mesiac už zase niečo nové, čo by som brala, čo sa mi páči. Len takéto veci sa nekupujú na pár mesiacov, čiže treba myslieť na nadčasovosť, neriadiť sa len tým, čo je trendy.

grica

Aj si si ho potom kúpila, či nie? :) Teraz veľmi pekné kúsky nábytku sú na trhu, čo pozerám, len skombinovať to všetko, čo sa mne páči, to nie je len tak :D

vveronicka

ake si si vybrala? osobne som pokukovala nejaky cas po usiaku takom smaragdovom, to do toho som sa zalubila na prvy pohlad!

coja

matka a co take si povyberala?
pred dvomi rokmi tak nejako som strasne tuzila po kresle do obyvacky a teda ked som si konecne vybrala take aby sa mi pacilo, aby nam aj rozmerovo sedelo, tak to som bola happy jak svet a teraz sa tesim kazdy vecer stale, ked si mozem do neho sadnut, vylozit nohy a oddychovat :)

matka010

tak každý ako uzná za vhodné no, my sme veľa vecí u Kondelu kupovali a to nielen nábytok, ale aj rôzne doplnky či už do kuchyne, ale aj celkovo kvetináče a také, takže keď som si vyberala na eshope, čo objednáme, tak som si uletela trošku, ale teda konečne je všetko ako som chcela. Že to máme také útulné už mi nič nechýba :)

marinina

IMA633593 - Neviem no, z tadeto by som nekupovala takéto veci. Pretože to nie je obchod s nábytkom, žeby mali len to.

magdi_na

tamarka podľa mňa väčšina pohoviek je tak riešená, že sa s nimi ráta aj na prespanie z času na čas, aspoň teda tie čo som ja pozerala, tak boli. A to je fajn najmä keď návšteva príde a tak.

Chrisiana

katinaa áno aj také už sú a je to dobré, lebo vidíš si kávu, je to priehľadné a hlavne nepáli a to je teda veľká výhoda. Svokra ich má tiež a teda vidím to tak, že si ich aj ja zaobstarám, lebo sú ozaj dobré.

tamarka78

Romkita akoze myslis taku, ze co je aj na spanie? Ci len na sedenie? Lebo na spanie nieco take na obcasne, to by sme aj my potrebovali, len neviem na zaklade coho vyberat, aby sa aj dobre sedelo, aj spalo na nej.