Aku sedacku?

romkita

lulina my sme objednavali pohovku cez internet, cez eshop, akoze bola som taka neista, lebo som prost nazoru, ze je lepsie taketo veci najskor vidiet nazivo a az potom kupovat, ale nelutujem, ze sme to riskli, lebo v tomto pripade risk bol zisk ;)

lujziara

Vieš čo kadečo majú aj rôzne doplnky, aj do kuchyne hrnce už, aj deky, no kadečo, ja keď som pozerala, že čo všetko objednať, tak akože vedela by som si kvantum toho povyberať. Priznám sa ti že aj také poháre s dvojitým dnom som kúpila, ale to sa tvárim doma, že to máme už dlho :D :D

Marila

Deky? To aj takéto? My sme z tade nábytok objednávali, ale vtedy som si ešte nevšimla, že aj takéto veci majú v ponuke :)

lujziara

Matka to aj ja, teraz som si objednala novú deku, lebo neviem nejako poslednú dobu keď sme večer pred telkou tak mi ostane chladno a kamoška spomínala, že u Kondelu majú teplé príjemné deky, lebo tam kupovala svokrovcom pod stromček, tak som si aj ja a ozaj teraz jak som zakuklená v nej je super.

matka010

lulina niet nad takýto darček si dať ako je nová sedačka, ja by som sa na to tešila ako malá. Ja mám rada aj ako nové veci voňajú, na to mám takú úchylku alebo jak by som to nazvala :D :D

patrici77

lulina a toto blaznive obdobie si myslim, ze uz neskonci len tak, takze toto ti ozaj nie je zly napad, praveze vam to kvitujem :D

lulina_majerova

denanusa myslím, že teraz veľa rodín, veľa ľudí to bude mať podobné a teda nie je to vôbec nič zvláštne, keďže je takáto doba ako teraz je. My sme pozerali eshop Kondelu a sme rozmýšľali, že by sme nejaké predajne išli kuk a možno aj novú sedačku by sme kúpili. Predsa len veľa času teraz na nej trávime :D

matka010

denanusa keď ono je ťažko kupovať darčeky niekomu kto má všetko, kto si môže čokoľvek kúpiť, ale teda potvrdilo sa mi zase, že vlastne ľudia, ktorí majú všetko, tak tých poteší aj maličkosť ;)

denanusa

Tamarka to ti nie je zlý nápad na darček, to niečo také by sa aj nám domov hodilo, najmä teraz keď preferujeme večery pred telkou :D