Aku sedacku?

yorka

misicka dobre je, ze pohovky su mensie, prakticke, my sice ziadnu taku doma nemame, my sme len gauc kupovali, velky, ale viem, ze kamoska tiez kupovala mensiu pohovku, lebo byva v garsonke a je to super.
Podla coho ste ju vyberali??

misicka333

aj ste nejaku teda vybrali? tiez sme tak na chalupu a kolkokrat aj pri telke zaspim na nej a neni problem, vobec sa nebudim nejako polamana alebo cosi :)

Chrisiana

my sme teraz so sestrou boli pohovku vyberať, lebo kúpila apartmán a chcela do obývačky tam takú aby sa dalo na tom spať a teda sme vyberali a som bola prekvapená, že vlastne aké kvalitné sú už dnes, aké pohodlné aj tieto pohovky :O

domixie

osobne, mame od Kondelu a do tych predajni rada chodim, zakazdym kupime aj nieco, co povodne sme vlastne ani nemali v plane, ale ked tam maju dobre ceny, tak tomu sa odolat neda :D
a zase je to taka istota, ked si skusis, sadnes, vidis aj farbu nazivo, ci je to take ako ma.

marinina

EVICITA - To sa ani nečudujem, to niektorí sú takí, ja niektoré kúsky nábytku, čo máme doma som kupovala, vyberala sama. Proste môj drahý nemá k tomu vzťah.

evicita

tamarka ako u koho...moj by najradsej len podla obrazka aby nemal starosti...ze proste len kukne paci sa mu a objedna...ale on ani rozmery nekukal...ani prevedenie...ani nic take...proste co mu padlo do oka tam to pre neho koncilo...a mna zaujimala aj hlbka sedu a taketo veci proste....

tamarka78

Ale sak to je normalna vec ked sa ide kupovat sedacka ze najskor sa pozries na viacerych miestach, ze kde ake maju aj ceny aj vsetko, no nie??

alzbetiena

*domixie* a si ho objednávala, či osobne si bola vyberať? My keď sme vyberali, tak sme boli osobne, lebo ja mám úchylku že musím vidieť aká je tá látka, či je aj na dotyk príjemná a tak, to môj chlap sa išiel zblázniť koľko sme toho obehali :D

domixie

styri roky dozadu sme si kupili rozkladaci gauc, bola som skepticka, ci to bude dobre na spanie, ci nebude z toho boliet chrbat a tak, ale teda po styroch rokoch mozem povedat, ze to bola kupa ako lusk, je stale rovnako kvalitny, vyzera furt rovnako a v pohodke sa na nom spi :)

denanusa

Tak pohovka je taká skladnejšia by som povedala, že aj sa jednoduchšie rozkladá, aj sa na nej lepšie spí, aspoň moja skúsenosť je taká. Ale zase ak to má byť do nejakej obývačky, tak zase treba myslieť aj na to aby sa na nej dobre sedelo.

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.