Aku sedacku?

denanusa

Tak pohovka je taká skladnejšia by som povedala, že aj sa jednoduchšie rozkladá, aj sa na nej lepšie spí, aspoň moja skúsenosť je taká. Ale zase ak to má byť do nejakej obývačky, tak zase treba myslieť aj na to aby sa na nej dobre sedelo.

sofkasofka

Misicka nemohla by si mi napísať akú konkrétnu? Alebo poslať link? Chcela by som niečo také kúpiť na apartmán, čo máme v Štiavnici, lebo stará sedačka už vypovedala.

lilinida

...lulina ja mam vela kvetov a z toho obchodu co tu pisali mam aj kvetinace aj stojany aj kadeco. Pred casom som aj kreslo z tade objednavala a rada z tade kupujem lebo maju dobre ceny :)

lulina_majerova

teraz máš nejaké kvety? Ja si neviem predstaviť žeby som nič nemala doma a keď vidím všade aké stojany, kvetináče krásne, tak častokrát neviem odolať.

siminii

Addia skús pozrieť nižšie, na predošlú stranu, dávala fotku stojanu na kvety, tak myslím, že sú to rozmery toho.
My sme mali obdobný stojan až kým mi ho sestra nevzala, lebo sa jej páčil :D A u mňa bolo najskôr isté obdobie proste také, že mi skoro nič, žiadna rastlina nechcela prežiť :D

2miriamma

pohovky také sú fajn pri občasnom prespávaní, ale to je ako pri gauči normálne veľkom do obývačky, že je proste lepšie vyskúšať si ju osobne, či sa dobre sedí, leží, lebo každý máme iné nároky.

patrici77

andyska SxHxV 43x22x98 cm :)
sofkasofka tiez mi to trvalo kym som nasla taky aby sa mi pacil, aby mi proste vyhovoval po kazdej stranke, aby nebol nejaky napadny, ale aby proste sa mi pacil a pozri, podarilo sa :) skus pozriet u Kondelu, tam som ja tento zohnala a maju aj vela inych, tak mozno nieco by ti sedelo ;)

misicka333

na pravidelne spanie si myslim, ze to uplne nie je, ale na take obcasne preco nie, myslim, ze to s tym by nemal byt problem, lebo my sme kupovali pred rokom na chalupu taku a muz na nej spava, ked sme tam a teda nestazuje sa :)

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.