Surne!! - potrebujem schudnut.

ajulka

Ahojky,nahodem jsem narazila na vas chat!Pred mesicem jsme byla (pro me) tlusta 174 cm a 78 kg!A tak jsem se dala na dietu..jedla jsme 3* denne a to v malem mnozstvi!A za 14 dni jsem dala dolu 10 kg!Ale je v tom hacek!Jedla jsem jen zeleninu a ovoce!Pila jen vodu!Do ted mi tech 10 kg dolu zustalo!Na udrzeni postavy zabira citron!Ted jim sladke i normalni jidla ,porad v malem mnozstvim a 3* denne a s nim denne 2 citrony a z toho dalsi dva si vymackam do 4 sklenic s vodu denne!JE to ucine!Za tyden s citronem schudnu 3 kg!I znama uz tak schudla!Vyzkousejte a uvidite!Prvni tyden je nejhorsi,vydrzet jist malo a k tomu citron!Mej te se pekne!packo

lasicka2

Baby..ked chcete chudnut..v prvom rade vyberajte taku dietu,ktora vam nesposobi "jojo"efekt...kazdemu sa paci shudnut za pät dni 5 kil..ale kto z vas chce po takej "super" diete nabrat za pät dni 15 kg..Mylim ze nikomu by sa to nepacilo..Ja som pred dvomi rokmi vazila 80kg..pri mojej vyske 172cm, som si pripadala tucna..ale po dvoch mesiacoch bola moja vaha uz len 50kg.dva roky presli..ja jem vsetko a divili by ste sa kolko toho zlem, a este som nepribrala..Nejedla som ziadne tabletky, nemala som naplastne,,nepila len vodu a neobmedzovala som sa v stravovani...Da sa to a ani neviete ako lahko..

gegina

bibiana,5 kil za tyzden sa schudnut neda,pretoze denne clovek moze maximalne chudnut pol kila,cize za tyzden to je 3,5 kg.......

zuzidlo

SÓJOVÁ DIÉTA
Takže k tej sójovej diéte- jesť môžem iba \\\"sójovicu\\\" , tak sme si to my nazvali, to vlastne ani nemožno nazvať diétov, pretože diéty sú nezdravé, pri tomto dá sa povedať môžete jesť všetko a sójovicu môžte jesť kedykoľvek.
Príprava \\\"sójovice\\\" :
Suroviny: 2 balíčky sójových kociek, 2 balíky mrazenej zeleniny,1 velku cibulu,sol alebo vegetu,1 masox alebo zeleninový bujón,sójová omáčka,čierne korenie
Vo vode s masoxom alebo zel.vývarom, velka lyzica vegety, stipka cierneho korenia, mala lyzicka soli, 2-3 velke lyzice sójovej omáčky si povarím 15-20 minút sójové kocky, pokým nezmaknú,vyberiem.(ináč návod je aj na obale) V druhom hrnci si na cibulke udusím zeleninu, pridám kocky a trochu toho \\\"vývaru\\\", chíľu podusím a pridám všetok vývar.Je sa k tomu ryza,najlepsie nesolená, ale nie je podmienkou.Kamarátka si tam niekedy pridala aj kari, zeleninu si obmienala.Je to fakt chutné, zdravé a lacné.Ona jedávala iba túto sójovicu a popri tom iba ovocie a zeleninu ale obcas si dala aj nieco sladke.Popri tom isla obcas na bycikel a na korcule a vela pila.Ale NEPOUZIVALA YIADNE CELU KREMY a celu jej zmizla.

Ja som si to tiež uvarila ale jedavala som normalne, iba som hlavne jedla nahradila sójovicou. A schudla som!! Paa

micky1111

Za tyzden 5 kil, je dost, ale mozno by sa to aj dalo, kup si spalovac tukov, uprav si stravu, jedz 6 - 7 malych jedal denne, skoro rano chod behat aspon 3 krat za ten tyzden minimalne pol hodinu!Daj si ciernu kavu rano po ranajkach a poobede. Pi, len vodu alebo mineralku, ziadne ochutene vody a ani dzusy!