Surne!! - potrebujem schudnut.

leah

da sa to...uz som tym raz presla ,cely tyzden som pila len vodu s citronom a cvicila aspon pol hodky denne.a schudla som 5 kil..teraz sa o to pokusam znovu ale nemam az taku pevnu volu.proti chuti na sladke dobre zabera zuvacka bez cukru.

dandy

zuzka: tak pi iba vodu. co su to za blbiny, luudiaa ved sa uz zamyslite realne a hlavne aby si to neodnieslo zdravie, co mas tak zivotne dolezite ze si ochotna riskovat vlastne zdravie??

leah

cauko PATa,ja chcem schudnut za 7 dni 6 kil.Smiem sa spytat ci si mala nadvahu a preto si tak rychlo schudla?lebo ja nemam nadvahu moje BMI je 19,8..a ako si cvicila?

tami

bibiana> nejedz vobec,schudnes aj viac;-)))) teraz vazne..Zdravo chudnut sa da len pomaly,tak sa uspokoj aj s kileckem na tyzden ;-)

hm

neviem....mohla by si skusit každy den cvicit a nejest po piatej hodine(večer)....a asi jest co najviac ovocia a zeleniny.....ja diety nedržim tak ti neviem velmi dobre poradit ale toto je osvečené

pata

za desat dni som schudla 15 kg a to tak ze som 3 hodiny cvicila kazdy den a jedla som len kukuricne lupienky s nizkotucnym mlieko 1 krat denne.Je to drina ale ked chcete vypadat dobre musite nieco obetovat.