Citim sa osamely

Príspevok v téme: Citim sa osamely
makovnik

Ahojte,
dnes si tak sedim za PC, vonku je super pocasie. Napadlo ma, ze by som velmi rad niekam vybehol, ale uvedomil som si, ze vlastne nemam s kym. Vacsina rovesnikov uz ma vlastne rodiny a s tym spojene starosti a ludi, ktorych som nevidel aj viac ako 2 roky oslovovat nechcem. Pozerali by sa isto velmi prekvapene, ze o co mi vlastne ide. Uz som to zazil a nemam chut zazit to znova. V niektorych situaciach sa citim dost osamelo. Napadlo ma, ci je takych ludi viac, ktori nemaju prilis stastie na ludi, ktori su v ich okoli, resp. ktorych bezne stretavaju. Co vy na to?

jajka001_

ano, tiez to poznam, ze mam denne aspon jeden skvely napad ako zmenim svoj zivot,a druhy den sa mi to zda ako blaznivost :) ale rozhodni sa, pre nejaky ten kruzok ci sport, a skus, mozes prestat a skusit iny, len neprestavaj skusat. lebo zivot je len jeden a cas plynie pekelne rychlo.

cajik

makovnik - tak bud ta ten problem co tu riesime naozaj trapi, a budes nieco pre to robit lebo mas spravnu motivaciu, alebo mas len chvilkovy povrchny smutok a potom to zapadnes prachom a spomenies si za pol roka ked sa budes citit rovnako....... ale to uz budu vsetky kurzy davno v plnom prude :P

good luck

makovnik

cajik len dufam, ze to aj zrealizujem lebo jedna vec je na chvilu sa pre nieco nadchnut a druha vec je nieco aj zrealizovat lebo ja, rovnako ako kazdy dalsi sa kazdy den pre nieco nadchneme aspon 10-krat...:-) Dufam

jajka001_

makovnik - to uz je ich problem. kazdy sme iny a inak vnimame svet. dolezite je najst ludi co ho vnimaju aspon priblizne ako ty, a mat schopnost a ochotu si nejake tie problemy ak sa vyskytnu, vysvetlit.

makovnik

jajka len, aby aj mna ostatni vnimali takeho, aky som a nerobili zavery iba podla ich vlastnych, casto velmi mylnych predstav. To si prajem.

cajik

No vidis :) tak mas riesenie. Vo fitku urcite niekoho spoznas, a ten kurz je tiez super napad, dufam ze sa ti podari spoznat kopu novych skvelych ludi.
Aspon zo zaujimavosti pozri aj centra volneho casu, mozno ta nieco oslovi, napr lukostrelba :D

makovnik

cajik a jajka tie posledne prispevky boli vazne fajn. Dakujem. Na jazykovy kurz by som aj mohol zacat chodit, po anglicky a nemecky uz sice viem, ale mozno pridam nejaky exotickejsi jazyk. A chcel by som zasa zacat chodit do fitka lebo predtym som chodil pravidelne.

jajka001_

ak chces najst skutocnych priatelov, musis ich brat takych aki su, respektovat co je to priatelstvo - ze sa nebudu chovat tak, ako ty ocakavas ze sa maju chovat, ze budu mat chyby, ze ta mozno sklamu, podrazia, opustia. musis riskovat, aby si nasiel skutocnych priatelov. mozno sa zoznamis s 20 timi ludmi,kym stretnes takeho , s ktorym si budes rozumiet, a mozno este aj ten nebude ten "pravy kamos" lebo bude mat ine predstave o priatelstve ako ty. kazdy vztah ta ale niecomu nauci. ak sa nevydari, vezmi si z toho ponaucenie. zvykni si na to, ze priatelia prichadzaju aj odchadzaju.

cajik

makovnik, to je super ze si z mesta, mas kopu prilezitosti. nic specificke ta nezaujima, comu by si sa mohol venovat? neviem preco sa tomu vsetci brania :) viete ake to je super ? nepoznam nikoho kto by olutoval to, ze isiel trebars na kurz cudzieho jazyka alebo na nieco ine. v dnesnej dobe je tolko moznosti.. a podstatne je to, ze tam stretnes ludi s rovnakym zaujmom. a za skusku nic nedas. 20eur za kurz este snad kazdy videl a ked sa ti nebude pacit tak nebudes chodit