prečo ma priťahuje ten typ mužov?

4maria

ale adamko, ja som sa vyjadrila dosť presne , všetci, okrem teba, ma pochopili..
a ak si si nevšimol slovo -zlí- je v úvodzovkách ..... takže to hovorí tiež o niečom, nie?
vieš, niekedy treba otvoriť očká a pozrieť sa na svet aj mimo seba ...

AdamKrt

Ked niekto povie, ze sa mu pacia drsnaci, zli chlapci, tak si predstavil debila, co zene jednu struhne, pretiahne ju, urobi jej decko, nada na nu, robi si co chce. To je zly chlapec...

Ked si niekto nasadi masku, oblecie sa ako tzv. rocker, ma len oblecenie a neni ani dobry, ani zly, pokial sa neukaze, co je to za charakter.

Takze potom sa hlada co ?

Mily, dobry chlapec, ktory ma masku darebaka ? Lebo rozdiel medzi dobry a zly je zjavny. Treba sa presnejsie vyjadrovat.... :)

pauli 73

Adam, nechaj tak, už to nezmeniš, proste chlapi, čo vytŕčajú z radu budú vždy pre nás ženy zaujímavejší ako tí čo stoja v rade :)

Ely

Potetovaní, farčiari či rockeri nemusia byť zlý muži. Je to tak isto ako s maďarmi nie každý maďar je zlý a blbec tak isto ako slovák a aj cigáň. Sú slušný, dobrý a sú darebáci a zlý. Pretože sú potetovaní nemusia byť, že sú hneď zlý. Je to povaha.

Súhlasím s AdamKrt

Každý má svoju masku :)

jajka001_

ja mam vela takych "odlisnych" kamosov ako by si ich ty nazval, a ich najvacsou prednostou je ze su uprimni, sami sebou a nie su pokrytecki. citim sa v ich spolocnosti prijemne, oproti tomu poznam ludi co sa tvaria ze su slusni ale v skutocnosti sa len skryvaju za masku slusneho oblecenia. podkopnu kazdeho koho mozu, ponizuju, vyvyšuju sa, urazaju.

Rockkkk

Nečítala som si všetko,ale ja si tiež myslím ,že rockeri,potetovanci a ja neviem akí,no proste zlí chlapci,sú zväčša pubertálna záležitosť.Máloktorí, tak žijú celý život, ale tak je to aj s ostatnými ja to volám skupinkami.Ja milujem dodnes rock a aj metal,ale nemám potrebu sa tak obliekať....Kedysi ma to čiastočne chytilo,ale len s mierou....Poznala som veľa takých chalanov a bolo to rovnaké,ako medzi obyčajnými chalanmi.Niektorí boli aj napriek čudnému vzhľadu super a iní boli čistí idioti....Z toho vyplýva,že pitie alkoholu fajcenie ku....sa,sa rovnako týka hiphoperov, modelov a aj kedysi slávnych ,podľa mňa debilných chlapčenských skupín....Nuž,keď Ťa ale naozaj priťahujú,tak pozor hlavne na drogy a iné svinstvá....Každopádne si medzi nimi dôkladne vyberaj....Na sviniara môžeš natrafiť v akejkoľvek skupine ľudí....