prečo ma priťahuje ten typ mužov?

AdamKrt

A co je to potom rocker, ak tym niekto nemysli konkretnu rockovu hviezdu, znamu osobnost...? :)

To je nejaky chlapik v style obliekania aka Ozzy Osbourne... ?

www.indirrahatla.com
---------
Ci to je ten fenomen ako s tymmi psikmi, co su taki skaredi, az su pekni ? :)
www.civanovdvor.sk

pauli 73

tak, tak whee-ee, to, že je niekto rocker neznamená, že sa pozerá pod každú sukňu, nie výzor a názor robia z človeka kurvou ale povaha a tú máme danú do vienka, vyzor a nazor si utvárame postupne celý život

jajka001_

na muzoch nas pritahuje prave ta ich chlapska stranka, ta silna. my sme tie slabe, jemne, krehke,tak hladame ochrancu, a tak ako to bolo tisicrocia pozadu, rytiera...a ti v oblekoch navleceni neboli :)muzna brada, pevna postava, sebavedomie, silny hlas. tito muzi su sami sebou, nenutia sa dodrziavat nudne pravidla.
to ze chceme v rodinke tie pravidla mat, a ze tito chlapci ich dodrziavat nevedia, na to prideme az neskor :) a co, parkrat skoc bunjee nech vies ako chuti zivot :)

AdamKrt

whee_ee:

neskatulukujem. Ale statistika...

Pod pojmom rocker som myslel ozajstneho rockera, ozajstneho spevaka, ktory ma kapelu. Myslis si, ze je pre nich lahke odolavat, ked sa im tolko fanusiciek vrha okolo krku ?

Nechcem skatulkovat, len hovorim, ze cloveka treba spoznat a podla toho sa zariadit. Ja napr. nemam nejake predsudky a cloveka rad najskor spoznam, ako si budem hovorit, ze to sa mi paci, to je ono... Ono nakoniec skoro nic neni take, ako sa zda :)

4maria

no mám 24r, tak myslím si, že tie pubertácke časy mám (dúfam) za sebou :) .. ale zas nie úplne tie motorkárske typy v kožených nohaviciach :DD ...
no a tými "fajčiarmi" som proste myslela, že nie slušáčikov :)

jajka001_

je to len imidz. zalezi ti na vyzore, si este v tom veku, je to len o tom. no a?
mne sa napriklad nepacia vyoblekovani navonani nahodení chlapi. su taki suchi, ako bezpohlavni...aj tie IT typy....mam rada sportove typy a tiez tie umelecke typy aj ked toto ma uz prechadza....myslim.
ked som mala tych 15 az 19 tiez sa mi pacili motorkari. dobre to vyzera...aj rozne ine typy.
hmm a tiez neviem ci fajčiarov mozno zaradit medzi "bad boys" :)) ci uz v dnesnej dobe fajčenie je tiez uz rebelanstvo? :)
ides po adrenaline, dobrodruzstve, dievča, po niecom co nepoznas.