Aky volne predajny liek na mykozu?

Príspevok v téme: Aky volne predajny liek na mykozu?
sun444

Zrejme mam kvasinkove ochorenie/mykozu. mam svrbenie v okoli posvy a slaby biely vytok, ktory je len velmi jemne hrudkovity. pocula som o lieku Candibene aj Canesten. Chcela som sa spytat, ktory sa v lekarni predava aj bez lekarskeho predpisu, ci su lepsie tablety alebo krem a aky je postup liecby.Pripadne cena jedneho aj druheho lieku.este by som chcela dodat ze navsteva lekara momentalne nieje mozna preto som sa chcela spytat len na pristupne lieky v lekarni ktore by to najlepsie vyriesili. dakujem velmi pekne za skoru odpoved

soffa

a este jedna dolezita vec....treba preliecit aj partnera....davat pozor na tangace,zvlast ked je teraz horuco,a nenosit parfumovane slip.vlozky.umyvat sa mydlom,alebo cistou vodou,nie parfum.mydlami.a vela robia aj sladkosti.zacni jest probiotika.to je mimo temy,ale prevencia je tiez velmi dolezitas

sun444

Dakujem velmi pekne skutocne mi vase rady pomohli :) len by osm vas poprosila este o tu cenu ak by sa dalo. som studenstka a teda bysom rada vedela kolko penazi budem potrebovat. dakujem

Ely

Ja keď som to mala raz som použila Mysomax tabletku bez lekárskeho predpisu, ale používala som aj masťe a denne si sprchovať spodok. Do 3-4 dní mi to bez problémov prešlo.

usiko

kup si Canesten combi , mas tam 1 tbl do posvy a krem, plus si kup Mycomax, to je jedna tabl. na zjedenie...vsetko bez predpisu