Aky volne predajny liek na mykozu?

Príspevok v téme: Aky volne predajny liek na mykozu?
sun444

Zrejme mam kvasinkove ochorenie/mykozu. mam svrbenie v okoli posvy a slaby biely vytok, ktory je len velmi jemne hrudkovity. pocula som o lieku Candibene aj Canesten. Chcela som sa spytat, ktory sa v lekarni predava aj bez lekarskeho predpisu, ci su lepsie tablety alebo krem a aky je postup liecby.Pripadne cena jedneho aj druheho lieku.este by som chcela dodat ze navsteva lekara momentalne nieje mozna preto som sa chcela spytat len na pristupne lieky v lekarni ktore by to najlepsie vyriesili. dakujem velmi pekne za skoru odpoved

majusaa

Asi vsetko co si skusala je len docasnym riesenim. Enzymy treba brat aspon par mesiacov aby si sa na komplet z toho dostala, ale prve zlepsenie uvidis uz po par tyzdnoch :)

NadaStrakova

ako dlho treba enzymy brat aby sa dostavil ocakavany vysledok? Ja teraz cez zimu som mala zapal mocovych ciest a hned po nom nastupila mykoza a neviem sa z toho dostat, zacala som sa lepsie obliekat, skusala som uz aj cipky, vlozky, ale vobec ziadny uspech :(

Mata323

Ahoj :-) Na mykózu sú výborne výplachy z Triphaly -odkaz odstránený- a vnútorne kombinovať s bylinkou Neem -odkaz odstránený- :-) Mne to vždy pomohlo a zároveň sa vždy aj krásne zlepší pleť :-)

Tatiana6

Ja mam dobre skusenosti s enzymami. Uzivala som wobenzym a zbavila som sa vdaka nemu opakovanych mykoz. Bol to uplny zazrak

citruska

sladke som uz aj ja prestala ale vysledky nejako davaju na seba cakat. Snad sa mi to vyhodenie cukru zo stravy vyplati.. :) plus som zuacala brat wobenzym a uvidim po par mesiacoch, ze si sa oplatilo, nasadit takuto liecbu. Ale tak ked nevyskusam nebudem vediet.

Dallor

navrhol aj som jej ho bol kupit a uziva ho. Nemala vobec ziadne vyhrady kedze aj ona je uz v uzkych z celej mykozy. Uvidim, dufam ze jej to pomoze. Nerad vidim ked ma zdravotne problemy :/

malapehana

Dallor no co navrhol si jej to? Co povedala? Vieš čo po mesiaci som cítila už veľké zlepšenie, ale je jasné, že to nestačí brať mesiac ale že to chce dlhodobejsie liecenie aby sa imunita spamatala.

rastlinocka

prirodzene ze to bude trvat dlhsiu dobu, lebo to treba poriadne preliečiť, ale podstatné je, že sa z toho dostane.. :)

Dallor

viem, ze si kupuje nejake vlozky co by jej mali pomoct, ale neviem co je to zac. Velmi dlhu dobu jej trva kym sa mykozy zbavi a pokoj potom asi dva tyzdne a potom zas. Tebe sa aky cas tieto tabletky zabrali? skusim jej to navrhnut a porozpravat sa s nou o tom. Zatial dakujem ;)