Aky volne predajny liek na mykozu?

Príspevok v téme: Aky volne predajny liek na mykozu?
sun444

Zrejme mam kvasinkove ochorenie/mykozu. mam svrbenie v okoli posvy a slaby biely vytok, ktory je len velmi jemne hrudkovity. pocula som o lieku Candibene aj Canesten. Chcela som sa spytat, ktory sa v lekarni predava aj bez lekarskeho predpisu, ci su lepsie tablety alebo krem a aky je postup liecby.Pripadne cena jedneho aj druheho lieku.este by som chcela dodat ze navsteva lekara momentalne nieje mozna preto som sa chcela spytat len na pristupne lieky v lekarni ktore by to najlepsie vyriesili. dakujem velmi pekne za skoru odpoved

rastlinocka

s týmito enzýmami mám aj ja dobrú skúsenosť, pomohli mi s mykózou sa definitívne rozlúčiť, dať jej zbohom, len treba pravidelne užívať ak chceme aby zlepšenie prišlo

Lilibet

Nemam skusenos s liekmi, o ktorych pises, ale ja som bola spokojna s wobenzymom. Dokonca mi ho odporucil aj doktor.

solomidos

mykozy mykozysss eviem preco ale v lete som mavala s tym problem kamoska mi odporucila wobenzym a zatial tto leto na ustupe cixixixi skuste ku ostatnym radam od gynekologa péridat tento liek

kalla

Ja sa zatiaľ neviem rozhodnúť či si kúpim Enzymax alebo wobenzym obe je liečba enzýmami.Mastičky mi nepomohli vraj treba zahájiť celkovú liečbu.Som na zúfanie už som dala kopec peňazí za všetko možné a zatiaľ nič nepomohlo.Tak teda dúfam že táto liečba mi zaberie

jankalik

mne moja doktorka poradila aby som si kúpila Enzymax.vraj preto lebo obsahujú fungálne enzými udržiavajú zdrave ph hoja sliznice majú vitamíny b2 a B3 a to je to čo potrebujem.Vysolila som za ne 21 eur čo nie je málo ale zatiaľ to vyzerá že sa to upokojilo

gabona1

Na mykózu buď canesten krém zaberie, alebo vagilact tabletky u mňa zabrali. Poraď sa v lekárni, oni tam vedia. Ale ak je už mykóza poriadne rozbehnutá, tak ti pomôže len lekár a poriadne tabletky.

evinena

ja beriem ao ho sama nazyvam vseliek wobenzym, ten mi pohol az po opakovanom uzivaniiii zabera nemozem nan dopostit mala som roblem aj s inymi vecami ale mykoza kt som casto opakovane mala zmizla zaklopem si... ale wobenzynik beriem este

zakui

Premýšľala si niekedy o tom či nemáš v tele nejaké parazity.
Každý človek ktorý neprešiel odčervením organizmu, mimochodom u psa je to 2x za rok, má v krvi zhruba 1kg mikroorganizmov ktoré niesu prospešné telu. A to je len krv a kde sú ostatné orgány a časti tela......
Lieky na odstránenie mykózy sú fajn ale odstránia len dôsledok a nie príčinu.