Aky volne predajny liek na mykozu?

Príspevok v téme: Aky volne predajny liek na mykozu?
sun444

Zrejme mam kvasinkove ochorenie/mykozu. mam svrbenie v okoli posvy a slaby biely vytok, ktory je len velmi jemne hrudkovity. pocula som o lieku Candibene aj Canesten. Chcela som sa spytat, ktory sa v lekarni predava aj bez lekarskeho predpisu, ci su lepsie tablety alebo krem a aky je postup liecby.Pripadne cena jedneho aj druheho lieku.este by som chcela dodat ze navsteva lekara momentalne nieje mozna preto som sa chcela spytat len na pristupne lieky v lekarni ktore by to najlepsie vyriesili. dakujem velmi pekne za skoru odpoved

majusaa

ahoj erikuska, jasne ze obavy su zbytocne. Poznam mnoho ludi co ho beru naozaj dlhdoobo a vobec ziadne zaludocne problemy u nich nikdy neboli :) tie enzymy telu prospievaju, neublizuju.

erikuska

snezienka2 rastlinocka dakujem za vysvetlenie, uz tomu aspon trosku rozumiem :) Ja som mala obavy ci nemoze sposobit nejake zaludocne problemy alebo tak, ale zrejme moje obavy su zbytocne a zacala som premyslat, ze enzymy vyskusam a uvidim na vlastnej kozi ako ucinkuju.

syndiluca

jedine volnopredajne su canesten vaginalne tablety,a to bud 6 kusove alebo 1 kusova jednorazova aj s kremom.

jednorazova staci, ta davka je vyssia a posobi dlhsie v organizme.

hmmm...

Čawte dostal som mykókzu a natieral som si penis canstenom mesiac no žiadny výsledok sa nedostavil neviete mi napísať niaky volno predajní liek ktorý by mi pomohol?

Miška_štava

Najlepšie fungujú výplachy sódou bikarbónou - Pol litra teplej vody, rozpustiť v nej lyžicu sódy bikarbóny a s touto zmesou spraviť výplach. najlepsie je opakovať aspon raz za tyzden, aj ked problémy zmiznu obcas si an to spomenut a spravit vyplach. mne jedine co pomohlo.

citruska

biatlonistka7 dobre si urobila, ja som tiez ho brala a zachvilu to budu tri mesiace a som ako rybka zdrava, po mykoze ani stopa a celkovo sa citim lepsie a hlavne plna energie :) myslim, ze urcite to stoji za vyskusanie

Mesačný vôl

Najlepším liekom na mykózu, je vôlská masť. Vôlská masť je voľnopredajná a účinne lieči všetky choroby.

moncisko

pri mensich problemoch mozno, ale akonahle mykoza ma dlhsie trvanie alebo castejsie sa u zeny objavuje, tak nejake kremy su uplne zbytocne pretoze nie su schopne ten stav zlepsit a duplom nie vyliecit :/