Chcem aby bola chudsia....

Príspevok v téme: Chcem aby bola chudsia....
Liko

Ahojte. Mam 24, priatelka tak isto. Pri vyske 157, ma 52 kg. No ja by som bol radsej keby schudla take 4kg. Je to normalne? Nechcel som jej to povedat,takze som s nou zacal aktivne sportovat. Sice nevyzera nijako objemne,dokonca si myslim,ze je taka akurat,ale aj tak by tie 4 kila mohli ist dole. Ako jej to mam povedat?
Ja mam zasa opacny pripad, pri vyske 179 mam len 76,

Iveta Michael

jajka001...ja že si smiešne predstavujem život??? Ako sorry,ale bola som vychovávaná v určitom štandarde čo sa týka hygieny a s tým súvisel aj môj výzor pravdaže...a poviem Ti rovno že byť v Tvojej koži by som nechcela a keby som bola mužom tak by sa mi taká žena sprotivila,to pravdaže neplatí ak je aj on ten typ čo aj Ty...

levanderka

podla mna jednu osobu odtialto asi muz opustil kvoli krajsej babe :) btw ak za slobodna chodim si po dome v natackac h a v neznesitelnom teple nenamalovana teraz kvoli tomu, ze mam muza, musim chodit stale perfektne upravena? aj napriek tomu, ze mi vecer pred zaspavanim, alebo rano po prebudeni ked vyzeram ako vtacatko povie partner, ze som krasna ?
zena nie je vobec povinna sa pacit muzovi. je logicke, ze ak niekto niekoho miluje sa mu chce pacit, aj ked ma uz na papieri ze su svoji. Hlavne, zena by to vsetko mala robit pre seba , malovat sa, starat sa o seba atd...

whee_ee

ale zase, chlap, ktorý miluje aj tak priateľku najviac zbožňuje hneď po zobudení :)))

proste ale vo vzťahu netreba zabúdať aj na tú našu sexi stránku a ukázať sa tak aj priateľovi, nech si nás nepamätá len ako domáce paničky... proste zlatá stredná cesta :)) nech sa mu nezunuje ani jedno, ani druhé, pretože obidve podoby ženy majú podľa mňa svoje čaro :))

whee_ee

ale inak, v tomto spôsobe sa mi páči zmýšľanie žien - moslimiek, že nechápu, prečo európske ženy chodia vyfintené do ulíc a doma sú aj v dotrhaných teplákoch, pretože ony chcú byť pekné doma pre manžela, kde nechodia zahalené.. a v tých nezaostalých krajinách chodia zahalené dobrovoľne, pretože je to o ich presvedčení a o tom, že cudzí muži ich vidieť nemusia... podľa mňa by mala chcieť žena byť sexi pre manžela aj v teplákoch... lebo si nájde milenku..tak to bohužiaľ chodí. nevravím kilo makeupu doma alebo byť v mini pri upratovaní :D ale ani opačný extrém (mastné vlasy, brežnevovské obočie, chlpaté nohy, a pdoobne.. :D ) :)) to je podľa mňa v poriadku, ale meniť sa celkovo len kvôli priateľovým nárokom, tak to podľa mňa nie je v poriadku.. len to potom vedie k zníženiu sebavedomia a k pocitu menejcennosti..

jajka001_

ze nemam naroky na vyzor :)) no ale tazko ti budem vysvetlovat ze vyzor nie je jedine na com zalezi. a ze krasny mozes byt len velmi obmedzenu dobu....ak vobec

Iveta Michael

jajka001...no keď sa Ti zdajú čudné tak nečítaj, ale vidím že nie si celkom v obraze. Lebo mňa už nútili k tomu...ale ušla som vtedy,lebo sa mi vyslovene protivil. No ale Ty zrejme patríš k tým čo nemajú žiadne nároky na výzor tak potom sa nemáme čo baviť,lebo ja mám a mám aj na to právo tak ako každý kkomu aj na tom záleží.Je mi jedno či ma kritizuješ,je to len moja vec.

jajka001_

hej predstav si ze doma chodim neupravena a v takomto teple aj spotena a co ma byt? myslis ze muz chodi inak? si inak smiesne predstavujes zivot. odpudim ho ak budem krava sprostá

kamoska12

no liko ty si riadny fasic...ty by si mal kuknnut na seba a pribrat,kam tato de.ilna doba speje,na mieste tvojej kocky by som ta hned pustila k vode,lebo nedajboze pri tehotenstve priberie viac ako 5 kil,ved teba by hned mrtvica mohla postihnut...

Iveta Michael

jajka...a to mi chceš teda povedať že keď partnerka o seba prestane dbať / v rámci jej možností/ ako napr. že chodí neupravene,v natáčkach, spotená...a čo ja viem čo ešte, to má akože toho muža potom priťahovať? Preto som napísala že je to povinnosť sa svojmu mužovi páčiť,aby si ho neodpudila...sama.Ale nedošlo vám to lebo okamžite nástup negat.emócií však?