Chcem aby bola chudsia....

Príspevok v téme: Chcem aby bola chudsia....
Liko

Ahojte. Mam 24, priatelka tak isto. Pri vyske 157, ma 52 kg. No ja by som bol radsej keby schudla take 4kg. Je to normalne? Nechcel som jej to povedat,takze som s nou zacal aktivne sportovat. Sice nevyzera nijako objemne,dokonca si myslim,ze je taka akurat,ale aj tak by tie 4 kila mohli ist dole. Ako jej to mam povedat?
Ja mam zasa opacny pripad, pri vyske 179 mam len 76,

gigi 17

PAAAAANE BOZE O COM SA TU VLASNE BAVITE?KED TU CíTAM NIEKTORE VECI MAM POCIT ZE TU PíSU DETI Z MS.KOLKO MATE PREBOHA ROKOV? VIETE O COM JE VLASTNE ZIVOT?

debbie

Iveta, preco sa odvolavas na to, ze si chora. Do tejto debaty si vstupovala ako hocikto iny a vyjadrila si svoj rovnocenny nazor. A ked ho ostatni odmietli akceptovat, zacala si reagovat ako rozmaznane dieta - zahnali ste ma do uzkych tak idem zalovat! Asi ocakavas, ze Ta kvoli invalidite ludia budu lutovat, ale v tomto pripade na to naozaj nie je dovod, tak nechapem, preco si to vobec vytiahla! To je absolutne nezrela a detinska reakcia...

Iveta Michael

A mimochodom vôbec nie som stále nalíčená ako to tu ktosi tvrdil,ale rozhodne o seba dbám...aj napriek tomu že som chorá...čiast.invald. a ak niekto dokáže len tak pre nič vynadať chorej osobe do debilov tak sa môže hanbiť a vy čo ste sa k tomu pridali tiež...začala som písať o inom a skončilo to urážakami. Ďakujem,budem si to pamätať!

Iveta Michael

jajka001...vieš čo začínaš mi nasilu podsúvať niečo iné...samozrejme že mám pustený ventilátor naplno a nikam nechodím keď je horúco....a prosím ťa už toľko neprekrúcaj,ja som napísala že keby som ja bola chlap tak by si sa mi sprotivila a viac nechcem už s tebou o tomto diskutovať...totálne si všetko prekrútila a vôbec si nepochopila čo som mala na mysli a ja už ani nemám chuť ani silu ti čokoľvek objasňovať.Ale napísal mi tu niekto že som debil...dúfam že ťa to potešilo,ak ti len o to išlo.

whee_ee

nuž..aj tak si stále stojím za tými dvomi výrokmi, ktoré som sem napísala - "všetko je krásne, na čo sa pozeráme s láskou" a "neprispôsobuj lásku svojmu ideálu ale ideál svojej láske" ... a tá starostlivosť o seba myslím patrí do inej témy, ale aj za tým si stojím, a opakujem, že som nemala na mysli chodiť večne po dome nalíčená a vyfintená , ale ani strapatá, smradľavá, chlpatá.. aby som to dala na správnu mieru :) ale napr. fakt netreba zabúdať na sexi spodné prádlo alebo tak, vieme, akí chlapi sú ... či sa nám to páči alebo nie ... a majte radi samy seba baby, ja na tom práve pracujem :) svet bude krajší ! :)