Chcem aby bola chudsia....

Príspevok v téme: Chcem aby bola chudsia....
Liko

Ahojte. Mam 24, priatelka tak isto. Pri vyske 157, ma 52 kg. No ja by som bol radsej keby schudla take 4kg. Je to normalne? Nechcel som jej to povedat,takze som s nou zacal aktivne sportovat. Sice nevyzera nijako objemne,dokonca si myslim,ze je taka akurat,ale aj tak by tie 4 kila mohli ist dole. Ako jej to mam povedat?
Ja mam zasa opacny pripad, pri vyske 179 mam len 76,

jajka001_

som na chlapov, takze ma nazor zeny na mna nezaujima.
zas beries nieco osobne, co tak vobec nebolo myslene
ale koniec debaty, zjavne sme kazdy niekde inde

Iveta Michael

pre whee_ee: Prepáč že som hneď nepostrehla že si žena,vieš v tom návale emócií to ani nešlo. Majte sa a pokračujte na túto tému už bezo mňa,už tu nechcem prispievať. Pekný deň!

Iveta Michael

vevericka: vitaj ale prosím Teba aj ostatných neriešte ma už veď to je absurdné že sa tu strhla hádka a vôbec sa to nemalo stať,je to od veci...Ak nechcete aby som tu bola stačí povedať,mne to nie je príjemné že sa tu točí debata okolo mňa a keď tu prekážam nemusím tu byť,tých tém je viac...a nie všade na mňa reagujú tak nenávistne,áno je mi to ľúto.

Iveta Michael

jajka001...aby bolo jasné,ja Ti to neberiem.Nerozumela si mi ale nevadí...
A čo malo znamenať to,,som na chlapov,,? Chceš tým snáď nejako naznačiť že ja nie? To že som Ti oponovala berieš ako osobný útok či čo...vôbec som to tak nemyslela. Alebo si sa len pridala k tým čo ma osočujú lebo je to pre Teba ľahšie? Ani Ťa nenapadlo že v skutočnosti môžem byť iná ako tu niektorí sa ma snažili škatuľkovať bez toho aby ma poznali...takáto komunikácia veľmi skresluje reálnu predstavu o človeku.

vevericka

dievca ma pravdepodobne idealnu postavu (aspon podla vahy) a chlapec by sa mal spamatat..ak by ju mal skutocne rad nepozadoval by takuto hlupost..
btw koli comu takato hadka s I.M.??

Iveta Michael

debbie...naozaj si vyprosím od teba ten tón. A rozhodne som to nespomenula z toho dôvodu čo píšeš, len som sa zase presvedčila akí ste niektorí /nie všetci/ necitliví a zbytočne agresívni.Domnievaš sa že keď sa skryješ za nick tak môžeš mňa osočovať a ponižovať,alebo čo? Ja nečakám že tu bude každý akceptovať len môj názor ani ja nemusím niektoré lenže to neznamená že začnem hneď preto útočiť a keď sa proti tomu ohradím tak som detinská? A ty máš vôbec charakter že ma takto obviňuješ? Celá debata sa zvrhla a ty mi ideš niečo vyčítať len preto že som sa ohradila...si bezcitný človek a ešte sa v tom aj vyžívaš...pekne.

jajka001_

ivetamichael mne je uplne jedno, či by som teba zaujala alebo nie, ja som totiz na chlapov, a ti na mna reaguju pozitivne, takze tvoj nazor je mi v podstate ukradnuty. len ma trochu zarazil.

Iveta Michael

florianik ja som nikde nepísala že mi nadávaš tak neviem prečo na to reaguješ...ty si písal o mne že som debil? Tak potom nechápem...a ja som to preto nenapísala aby ste ma ľutovali pretože od takých cynikov ako si zrejme aj ty nečakám súcit a ani ho nepotrebujem! Len si uvedom že ja som tu nikomu nepovadala že je debil a to isté mám právo požadovať aj ja...a či reagujem detinsky tak na to mám právo a tiež mám právo upozorniť admina,na iných fórach sa to bežne robí.Len tu niekto reaguje ako netýkavka,všakže?

florianik

Iveta, dopredu upozornujem, ze ti nenadavam!

Ale! Prosim ta, predtym, nez na nieco ides reagovat, tak si ten prispevok radsej 10x precitaj, potom 10x porozmyslaj a az potom pis! Pretoze zhadzujes len sama seba!

Ano, uzivatel "..." ti povedal trochu expresivnejsie, co si mysli, lenze on nereagoval na tvoj nazor, ale na tvoju chorobnu vztahovacnost, ked jajka napise, ze pozna deti, resp. matky, ktore nutia svoje deti malovat sa, tak ty si to hned zobrala, ze hovori o tebe... sa zobud.. nie si jedina na svete!

A na 30rocnu osobu sa chovas fakt, fakt detinsky..