Chcem aby bola chudsia....

Príspevok v téme: Chcem aby bola chudsia....
Liko

Ahojte. Mam 24, priatelka tak isto. Pri vyske 157, ma 52 kg. No ja by som bol radsej keby schudla take 4kg. Je to normalne? Nechcel som jej to povedat,takze som s nou zacal aktivne sportovat. Sice nevyzera nijako objemne,dokonca si myslim,ze je taka akurat,ale aj tak by tie 4 kila mohli ist dole. Ako jej to mam povedat?
Ja mam zasa opacny pripad, pri vyske 179 mam len 76,

jajka001_

a okrem toho, netvrd mi ze nie si spotena, v tomto teple jedine ak máš doma klímu. a tvrdit ze keby si bola ako ja tak by si sa muzom sprotivila - odkial beries take presvedcenie? akoze ked sa potim tak som nenormalna? ked sa nemalujem tak som skareda?

jajka001_

ja také osobne nepoznám, videla som taku barbie raz, a jej matka bola taká istá. malá mala asi sedem, na opatkoch, zmalovana...a ako to suvisi s temou? ja som hovorila o tom ze som pocula ci citala o dievcatach, mladych babach, ktore ich matka sekirovala, od rana museli byt namalovane, lebo ved kto sa bude na take nenamalovane pozerat.

Iveta Michael

Nie ale tá narážka tak vyznela...namaľované deti...blbosť.Moja mama je normálna,chvalabohu...to skôr tie dnešné mladé mamičky kupujú svojim malým dcérkam Barbie kozmetiku a maľovátka a dovolia aby sa tým čmachtali,hoci to ich veku vôbec neprislúcha. Na to čo nič nepovieš...? Lebo ja mám takých okolo seba dosť,aj moja susedka je taká,,Barbie,,mamina.Len toľko...

Iveta Michael

A moju mamu láskavo nechaj na pokoji! Na útoky mojich rodičov som háklivá a nebudem ich tolerovať,ak chceš nadávať mne tak prosím...ale na mamu mi nesiahaj,jasné?

Iveta Michael

A okrem toho nechápem o čo Tebe ide,ja som predsa nemala na mysli čisto len krásu ako takú...ale výzor. Pekný,čistý a upravený...a voňavý. Ja si teda na to potrpím a rozhodne sa nebudem za to hanbiť len preto že sa to Tebe nepozdáva.

Iveta Michael

a mala som skôr na mysli to čo napísal aj whee...len Ty ako žena si zareagovala typicky logike Tebe vlastnej,ale je mi jedno či sa na mne vyvršiš svojou kritikou,zaujala som vlastný postoj k tomu výzoru len nemôžem za to že to nechápete niektorí.