Chcem aby bola chudsia....

Príspevok v téme: Chcem aby bola chudsia....
Liko

Ahojte. Mam 24, priatelka tak isto. Pri vyske 157, ma 52 kg. No ja by som bol radsej keby schudla take 4kg. Je to normalne? Nechcel som jej to povedat,takze som s nou zacal aktivne sportovat. Sice nevyzera nijako objemne,dokonca si myslim,ze je taka akurat,ale aj tak by tie 4 kila mohli ist dole. Ako jej to mam povedat?
Ja mam zasa opacny pripad, pri vyske 179 mam len 76,

janab

Viete dievčatká, ja viem o čom to je...prežila som to...žila som s mužom, ktorému som priniesla na svet dve krásne deti v domnení, že sa milujeme a sme šťastní...bol športovec, teda samý sval... a celé manželstvo som počúvala slová typu:.."máš zadok ako lodný kufor, zase ješ, budeš ako bečka, ..."mala som 20 rokov , výšku 160 cm a váhu 49 kg...kočica...porodila som a zostala som na váhe stabilne 56 kg...čo som robila, nič nepomáhalo, proste genetika nepustí a celé roky som si udržiavala váhu pri výške 160 cm do 60 kg...nehladovala som, ale dávala som si bacha čo jem a život s mojím "miláčkom" ma oberal o sily aj občas rozum...tie buzerácie po pôrodoch získali na intenzite, bola som všetko možné len nie pekná a štíhla...až natoľko do mna hučal, denne, že som aj ja začala veriť, že áno, mám problém, asi som tučná...čo však nebola pravda...s tým hoviadkom som sa rozviedla...škoda...až po 20.rokoch...a dnes dievčatká?...dnes som ešte stále možno k svetu na svoj vek a výšku, ale čuduj sa svete, on je holohlavý a bez ženy...to je ukážka reality života s mužom, ktorý si nikdy nevážil ženu ako si ju vážiť mal so všetkým čo mu žena ponúka a dáva---cit, lásku, domov, zázemie, rodinu....nerozumiem preto rečiam, že chlapec to myslel dobre...chlapec to bude robiť celý život...sú to proste chrapúni, ktorí budú diktovať žene celý život ako má žiť, čo má jesť, koho má mať za priateľov, kde má pracovať, ...atd..atd..

spriaznena

praveze to myslel vazne:) ale nikdy sme to nepotrebovali riesit.. skor naopak, po rokoch sa paradoxne situacia otocila..:) ved my Likovu priatelku osobne a vizualne nepozname, tak je nam tazko sudit len podla cisel ci ma vela ci malo, uz tu vo vela diskusiach odznelo ze pri tych istych mierach sa moze postava javit uplne odlisne, chcela som len poukazat ze naco su dobre tie odsudzujuce a poburene reakcie, vecsina tu skor riesi emocie ako fakty..

jajka001_

ved prave ide o tu konkretnu situaciu. ten tvoj to urcite nemyslel vazne, inak by si to brala ináč. keby bol taky ze ta naozaj chce obmedzovat v jedeni. liko to tu dost podrobne opisal o co mu ide takze niet divu ze ma take reakcie ake ma. mozno by to bola vzala v pohode a mozno nie. prave preto ze si nebol isty to sem dal. a je dobre ze jej to nepovedal. keby si bol isty ze to vezme v pohode tak by to sem nedaval.

spriaznena

ja viem, pre nezainteresovaneho to moze zniet odstrasujuco, ale vies ze mna to dako zvlast neiritovalo? skor som sa na tom smiala a jedla som co mi chutilo, ved som si to mohla s mojimi kg dovolit.. ale snad tu nebudeme riesit charakter mojho manzela??:)) viem ze to myslis vo vseobecnosti, tazko posudzovat konkretneho cloveka podla par slov vytrhnutych z kontextu.. ja by som si to nikdy netrufla..ale vratme sa k meritu veci,, myslim ze tento chlapec to mysli so svojou priatelkou dobre a uprimne, to uz musi sam odhadnut ake slova resp. naznaky pouzije, aby ju skor neodradil ako motivoval..

jajka001_

co je uz take objavne na fraze NEZER LEBO BUDES TUCNA? ak ti to povie raz zo srandy, moze to byt vtipne, ak je to pravidelna buzeracia - tvoje okolie to pochopilo hned, ty asi este nie, ak ho este obhajujes

spriaznena

jajka.. "co je to za cloveka??" :))) to akoze je nejaky odlud ci ci?? ze povie co na srdci to na jazyku?? ze sa nepotrebuje skryvat za sladke recicky??,, niekedy takato "kruta a narovinu vyslovena pravda" nastartuje cloveka ovela skor a motivacnejsie ako slusne a citlivo obalene slovicka ..

jajka001_

neviem cim som ta rozosmiala, len som chcela poukazat na to, ze vdaka tomu co vravel si hned mohla vidiet co je to za cloveka. a to ze nadmernym jedenim sa pribera to vie snad kazdy.

spriaznena

jajka001_:
prepac, si ma teraz rozosmiala, ja vzdy mala 150/45, a to aj teraz ked mam tolko kil co rokov....)) to som len chcela ze lepsia prevencia ako represia.. pekny vecer :)