Chcem aby bola chudsia....

Príspevok v téme: Chcem aby bola chudsia....
Liko

Ahojte. Mam 24, priatelka tak isto. Pri vyske 157, ma 52 kg. No ja by som bol radsej keby schudla take 4kg. Je to normalne? Nechcel som jej to povedat,takze som s nou zacal aktivne sportovat. Sice nevyzera nijako objemne,dokonca si myslim,ze je taka akurat,ale aj tak by tie 4 kila mohli ist dole. Ako jej to mam povedat?
Ja mam zasa opacny pripad, pri vyske 179 mam len 76,

lost

Liko, len???? ja by som povedal ze mas AZ 79kg :P

si tluste prasa a este chces z priatelky urobit este chudsiu ako prave je..

wauo

...:))) no ty seš alej peknej magor!!! KeĎ chceš aby schudla tak ju pošli do riti a hladaj si vychrtlinu, ktorej trčia kosti...fúúj prasa, potom ju nebudeš mať ani za čo chytiť!

ivana45

Liko,
necitala som diskusiu, mozno ti to uz dievcata pisali to co ja.
Mam o trocha viac preziteho, nez ty. Ale: Mna keby si nabadal k schudnutiu pri normalnej skor stihlej vahe, vazne by som sa zamaslela, ci s tebou chcem pokracovat. V ktoromkolvek veku.
BTW, ake su tvoje parametre ?

blska 444

a IVETA MICHAEL:tiez sa o seba staram,roky sportujem,chodim na kozmetiku atd,ale to neznamena,ze sa pred partnerom nemozem ukazat v teplakoch alebo spotena!!ved je to ludske!to ze sa o seba staram neznamena,ze musim predstierat,ze som dokonala!a vobec neviem ako si sa dostala k tym agresivnym utokom na ludi:))co sem prispievaju...nikto netvrdi,ze na vyzore nezalezi,ale netoci sa okolo neho svet...prirodzene si partnera vyberame podla vyzoru,ale stav zalubenosti casom vyprcha a v stadiu,ze danu osobu uz skutocne lubime,je ten vzhlad v rebricku hodnot troli nizsie.

blska 444

ludia nehadajte sa:))) na zaciatok-pan Liko a jeho tema je strata casu!teraz sa mu zda,ze by slecna mala zhodit 4kg,co si najde potom?mala by si dat silikonove implantaty?a potom zvacsit pery...pride mi ako typ muza,ktory nikdy nebude spokojny bo normalny muz 4kg neriesi!!!bud sa mu postava paci alebo nepaci.ak si ju raz vybral aj s tymi 4kg,co teraz spekuluje?asi dosiel o pracu a ma prilis vela casu:)))haha.a tiez 4kg nemaju nic spolocne s upravenostou a vyzorom!!!su to po..... 4kg!i

slavkad

Myslim, ze ak je ona spokojna so svojou vahou, nemal by si jej nic vraviet. Ten sport je vhodny sposob. Ja mam tiez 157, mala som 52 kg a sama som s nimi nebola spokojna. Teraz mam 49 a vsetci mi vravia ze som prilis chuda, takze 4kg dolu je uz asi prilis. Tie 2 pojdu sportom lahko dolu aj bez upozornovania.