Chcem aby bola chudsia....

Príspevok v téme: Chcem aby bola chudsia....
Liko

Ahojte. Mam 24, priatelka tak isto. Pri vyske 157, ma 52 kg. No ja by som bol radsej keby schudla take 4kg. Je to normalne? Nechcel som jej to povedat,takze som s nou zacal aktivne sportovat. Sice nevyzera nijako objemne,dokonca si myslim,ze je taka akurat,ale aj tak by tie 4 kila mohli ist dole. Ako jej to mam povedat?
Ja mam zasa opacny pripad, pri vyske 179 mam len 76,

alusinka

Heh no... ja mojemu poloviciakovi stale nariekam na pleci, ze aka som tucna, a on ma vzdy presviedca o tom, ze to tak nieje, ze sa mu tak pacim, nech by som mala aj 150 kil... No neviem, kebyze mi povie, ze mam schudnut, ze sa mu nepaci moja postava, tak si neviem predstavit, ako by som vystrajala...

Mily Liko... skus si vypocitat svoje BMI... Ak sa nemylim, tak tvoje je vyssie, ako bmi tvojej priatelky... Tak potom nechapem, co od nej chces... Ale budis... Dakujem bohu, ze nemam pri sebe takeho chlapa, ako si ty...

rew

hmm.. toto mal byt povodne jeden superdlhy prispevok.. ale toto asi nema zmysel.. drzim palce tvojej priatelke (nie pri chudnuti..)

powerka

fuuuuha no ja by som to brala lebo chcem shudnut ale keby mi to povedal frajer asi by som ho niekam poslala nech si hlada inu.
aj ked da sa to povedat len velmi opatrne skvor s humorom ale to by som neskusala na tvojom mieste.ked nevies ako to myslim,radsej neskusaj lebo keby si vedel ako by si nepisal na fore radu o pomoc.

liko

Listicka- co sa tyka mojej vahy. Ja som bol vzdy chudy,a keby si si precitala pozorne moj prispevok mam problem s priberanim. Teraz mam vahu akurat, da sa povedat ze mam sportovu postavu, profesionalne som sa venoval futbalu.
No ale spat k teme, neviem co je na tom,ked chcem aby priatelka bola o par kil lahsia ked viem ze sa jej to hodi,vyzera super a bude vyzerat este lepsie...zatial som jej to nepovedal.

meduska

Ahoj,
nepripadá mi to váha na schudnutie, pri jej výske. Ale kolko ludí, tolko chutí. Sportujte, uzivajte si to- ale v ziadnom pripade jej nic nehovor!!!!! chces mat z nej bulimicku? anorekticku!!!???
Ani netusis, ako by si posramotil jej psychiku! okrem toho- jej vaha je uplne primerana vyske!!
Moj partner ma 188 cm a 100kg- je krasny urasteny chlap a zakazala som mu schudnut- myslim, ze ty si dost kostnaty a slachovity. Chlap ma byt chlapom a nejake tittitko by som pri sebe nezniesla, potrebujem svojho osobneho strazcu.

líštička

Mne váha tvojej priateľky pripadá super, zatiaľčo ty budeš asi trošku pri tele. A nenahováraj nám, že sú to svaly, iste si začal športovať, aby si schudol ty a chceš to zvaliť na ňu. Keby mala extrémnu nadváhu, tak by som ťa chápala, vtedy je to už zlé aj zo zdravotného hľadiska. Ale nútiť ju schudnúť kvôli štyrok kilám je chrapúnske.

matohaA

keby mne toto povedal frajer ze mam schudnut tak najprv by som ho zbila a potom by som ho nechala nech si hlada taku aku chce