Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

nechapemto

To je uplne pobluznenie, je k nej pozorny, mily, ak sa spolu milovali, tak je v sexe tiez pozorny, hovori jej aka je sexi,ako super vyzera, miluju sa na roznych miestach, pikantne sms pocas dna, priensie jej cokoladku a ona je z neho uplne mimo.Takto to moze fungovat kym mlady nezrely bude mat 21-22 rokov, a potom ppovie zalubenej az po usi, ze je koniec...
Ale ved nech si pani uzije,kym sa da... ale ked zazije sklamanie napise sem, mam 41 a priatel 21 a nechal ma, preco?
Ja by som si v 40tke urcite nezacala s takym sopliacikom, max. ak by mal 30 rokov, ale nie.Ved to je rozdielnost nazorov, vnimania sveta atd.

trtborovy

cervena,
asi tazko, ked zena ma obmedzene produktivne obdobie a tot jeden pan stvoril potomstvo v 90-tke!
tak asi preto mozu mat muzi mladsie partnerky-teda o tych 20 rokov mam na mysli, nie o 5-7 rokov to moze aj zena povacsinou :)
alebo potom, ked uz obaja maju deti a tak, alebo stihaju spolocne, alebo vobec ziadne nechcu ci nemozu,
ale aj tak-19 rokov je echt malo na zrely vztah co pretrva dalsich kolko? 20 rokov povedzme?co zije s manzelom
no nech skusi zo 2 roky ci to tiez nezovsednie :))) ale tak aby manzel nic nezistil ked sa bude chciet zas vratit

cervena

a ked ma muz o 20rokov mladsiu, tak sa nikto nepozera takto odsudzujuco. Kde je ta spavodlivost? a pritom muzi sa dozivaju menej, preto by mali mat starsie partnerky.

25

to snad nemyslis vazne!!!neodsudzujem to ale urcite nie na vztah.ked si chces uzit fajn berem ale co cakas od 19 vo vztahu?si normalna?mas 40 rokov?za ten cas si nedosla k rozumu?hned ako to pojde zabudni na vztah.skus sa na to pozret z inej stranky.ty ho casom omrzis a opusti ta.to je na 99% iste.ty mu teraz davas to co este nepoznal ale casom zisti ze mladie baby mu daju to co ty uz nie.dojde na to ked chalan bude chciet rodinu.
zachovaj chladnu hlavu a zabudni nanho co najskor.hlavne koli sebe.bohate zeny to tak robia a mlady sa jej drzi koli prachom.aj bohaci maju mlade baby len koli prachom.velmi dobre si to rozmysli lebo uz o par mesiacov by si to mohla trpko olutovat.sed tam kde mas istotu potvrdenu rokmi.

nathália09

si tak zaľúbená,že už manžela neriešiš-je to smutné,ved tolko rokov ste boli spolu.Ked sa rozídeš s mladým,potom sa ti otvoria oči.Možno myslíš,že ti to neprajeme,ale naozaj-nemá to zmysel byť spolu-budeš velmi sklamaná,ked si pomyslíš,aký bol mladý k tebe ako sa ťa dotýkal,ako ti dvoril,rozmaznával ťa.-a že to isté bude robiť mladšej.Všetko pekné raz skončí,a tento mladý začal iba teraz žiť-jemu bude jedno ked ťa neskôr opustí.

nika1987

neznama71...
pozri sa okolo seba, kolko mladych pipeniek sa bez hanby vlaci s o niekolko desiatok rokov starsimi muzmi a zadanymi len kvoli tomu, ze doticny ma peniaze ale keby to tak nebolo, tak by o neho ani nezakopli. A co 40-50 rocny dobre vyzerajuci zenaci ktory vymienaju svoje manzelky, matky svojich deti po niekolko rocnom manzelstve za stavnate dvatsinky?! bohuzial je to smutne ale je to tak... ja mam 23 a zazila som kopec navrhov od starsich muzov o ktorych viem, ze maju rodiny a chceli by mladsiu len na rozptylenie, taki nech sa hanbia! A nie niekto, kto je zalubeny. Tak preco by ste vy ak sa mate radi nemohli byt stastni?
Len si dobre rozmysli ci ti tvoj manzel, neviem ci mate aj deti stoji za to aby si cas straveny s nimi, teraz vymenila za niekoho ineho a aby si to neskor tvoj 19 rocny nerozmyslel...
a reci typu ze by to mohol byt tvoj syn... no ale nie je, laska kvitne v kazdom veku... drzim palce aby si sa spravne rozhodla

milli11

Co tvoj manzel, mozno by aj zacal o teba bojovat a viac sa snazit, keby zistil, ze sa chces rozviest? Niektori ludia sa rozhybu, az ked im prihara.

milli11

Odpoved na tvoju otazku, ci by som to dokazala akceptovat. Ak by sa to stalo v rodine, urcite nie. Ak by sa to stalo niekomu, koho poznam, cakala by som, ako dlho to vydrzi. Ak by sa to stalo niekomu cudziemu, bolo by mi to divne, ale v podstate fuk. Mne sa tiez zda ten vztah zvlastny a ze to ma malu buducnost. Mozno 4 az 5 rokov maximalne. Co sa vsak tyka toho, ze ta moze opustit, chlapi opustaju zeny aj ked si vekovo pasuju. V tomto nikdy nie je istota.

sway.

Vyries manzelstvo a ked budes slobodna, mozes si robit co chces:-).Ludi,ktori odsudzuju a radi sa staraju do zivota "susedov" je dost.No podla mna je lepsie zit a prezivat aj netradicne momenty ako tazit z toho co sa stalo niekomu inemu a pohorsovat sa nad tym.Zda sa,ze si si vedoma vsetkych rizik a len cas ukaze ako to cele dopadne.Inak poviem ti to takto.Ak by si bola kamoska a videla som aka si stastna,tak ti to doprajem a podporim ta.No na druhej strane,ak by syn doniesol starsiu partnerku,nebola by som asi nadsena.Zavisi to od vztahu k subjektu a ani pri "klasickom" vztahu sa neda vyhoviet vsetkym (malokedy partner sadne celej rodine a priatelom).Susedia a cudzi ludia ta naozaj nemusia zaujimat.

zajacica

Preboha, to nemyslíš vážne? Ved by to mohol byt tvoj syn. Rýchlo sa odlub, kým nie je neskoro. Žena v tvojom veku by už mohla mat seriozny náhlad na vztahy a kúsok citu a morálky. Nehnevaj sa, ale by si si zaslúžila od manžela jednu výchovnu....