Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

vebe

Nechapemto, trochu by si sa mala zamysliet nad tym co pises. Vies v tomto je to spravodlive, straneme vsetci, aj ty budes mat raz 40 a budes sa isto pozerat na veci inak ako teraz. Ty si taka predstavitelka tejto doby, stale riesis vek, stale sa tu bavis o tom, ze ako uz len nejaka osobka moze byt v 40 pritazliva. No moja, cudovala by si sa. My uz dnes nie sme babicky v sukcniciach a s rucnikom na hlave, s ovisnutymi kozami.Mame odrastene deti, starame sa o seba, sportujeme, o zivote co to uz vieme a neriesime svoj vek.Uzivame si svoj zivot. Pripustam, ze dobre vyzerajuca 40nicka moze mladeho muza zaujat.

inierka

nechapem to, moj manzel je odo mna starsi o 11 rokov a skvelo si rozumieme. 20 sa zda ale vela aj mne. Jeden nas sused sa stal otcom v 50tke (nebolo to jeho prve dieta) a je uzasny otec. Kazdy ma inu povahu, len preto, ze jeden 46 rocny nechce deti, druhy na tom nemusi byt tiez tak. A ta 26 rocna by si mala ujasnit, ci chce chodit na diskoteky alebo mat dieta. Ja som na diskoteky nechodila ani ako pubertacka. Neviem, co je na tom zaujimave...

nechapemto

Viem o com je zivot a nikomu ho neriadim ale taketo naivne vztahy, ktore nemaju nic s zdraym uvazovanim su podla mna uplne divne.Tam kde byvam ma jedna 26 rocna baba za mnazela 46 rocneho.Je to smiesne, on uz nechce deti, ona po nich tuzi, ona chce ist na diskoteku, on chce pozerat film ...takze?

Dino25

aall,to by nebol ziadny problem,spravil by som to,keby som ja spravil chybu,ale nespravil som nic a nebudem sa ospravedlnovat za nieco co robi aj ona a kazdy clovek. Pozrel som sa,nezazeral som po nej. To bol len dovod na hadku a ja hlupak som jej dal ten dovod. Ona velmi dobre vie,ze ich lubim,ze pre nich spravim vsetko,ze su pre mna vsetkym,ale naozaj sa neospravedlnim za toto. Mam svoju hrdost a citil by som sa ako hlupak.

aall

lebo sme ine ako muzi, vsetko si pamatame a robime z komara somara. Robi to aj 15rocna, 20rocna aj 60rocna. Daj jej pozornost, dokaz jej ze ju lubis, ze je pre teba sexy a je to zazehnane:) neboj..

Dino25

aall,ale nechapem preco. Preco to robia? Myslel som,ze to uzatvoria a uz sa k tomu nevratia,ved to sa potom mozme dokola kazdy den hadat za to iste. Ved to je hlupost.

aall

moja kamaratka porodila 3 babo v 39ne, mala ma 5rokov, vie citat, je strasne sikovna, dokonca su studie ktore zistili ze deti starsich rodicov su mudreejsie. Ona si materstvo uzvivala, lebo uz vedela co od toho moze cakat, ma kluda ver tomu,z e nebola jedina taka rodicka, je ich plno. lebo dnesne zeny mozu zacat rodit tak po 26po skole, ked si najdu byt atd, takze prve babo vascinou pride az po tej tridsiatke. Nechapemto, vidno ze to nechapes. uzivaj si zivot a nesnaz sa nariadit ostatnym ako maju zit oni. Rovnako jej moze skrachovat vztah s rovnako starym, takze to neries.

Dino25

ok,len najskor musime vyriesit tu vcerajsu hadku. Mam z nej taky divny pocit,lebo si stale myslim,ze len hladala zamienku a ja som jej ju dal. Neverim tomu,ze to by ju tak nahnevalo. Mala hovori,ze ju to prejde,ale ja ked som nahnevany tak si davam pozor co jej poviem aby som to nelutoval,lebo to uz nikdy nebudem moct vziat spat.

tak

Ked niekto preziva mozno lasku svojho zivota, sialenu ale radostnu lasku ... kde vekovy rozdiel hra nulovu rolu, aj ked je to iba na urcity cas, ... nepozera na zajtra, ... aj taketo veci zivot prinasa, ...