Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

Perverzacka

prispevok- dobre ale tak je rozdiel, akeho partnera si vyberies...Podla mna sa rodic k tomu postavi a skor ci neskor sa takyto vztah rozbije. 20 rokov je dost malo na to, aby mal chlap svoj rozum. Ale tak za mna, nech si tr....ju koho chcu.

Iveta Michael

milá moja neznáma71....ja len krátko k tomu poviem toľko: Ak by bol ten mladý muž ešte pod zákonom a Ty nie...to by bolo trestné ale keďže on je už plnoletý a Ty teda tiež potom tomu nechaj voľný priebeh...uvidíš sama ako sa to bude vyvíjať. Ale nič nasilu,trpezlivo vyčkaj...Som presvedčená že citom sa nedá rozkázať lebo vznikajú samy od seba,rozum síce napovedá ale...márne. City naberajú na obrátkach a potom...zistíš že už si v tom až po uši. Zaľúbená! Ja osobne by som Ťa za žiadnych okolností pre to neodsúdila,že si sa zaľúbila...ale keďže si už vydatá je to problém o to naviac...ktorý asi budeš musieť riešiť.Želám Ti odvahu a rozvahu v konaní! :-)

Iveta Michael

aall....ale neprajem si aby si hovorila aj za mňa! Tiež som žena ale nezmýšľam podobne ako Ty opisuješ....jasné?

alexa77

dino,ahoj.tiez si myslim ze sa nemas za co ospravedlnovať.ja mam 37r,priateľ 35r,tiez si niekedy vsimnem ze sa pozrie na peknu babu,zenu,ved,ako sa to vravi ? to by ani nebol zdravy muz keby sa nepozrel na peknu zenu.a ja este aj niekedy poviem,aha,tá ma super zadok(lebo ja ho nemam a pozeram zenam na zadky ),nepremyslam nad tym ze ked je bezomna mozno pozera po zenach viac.v predchadzajucich vztahoch som bola velmi ziarliva,az chorobne.terajsi partner ma dobre srdce,a je aj velky fesak.ale naucila som sa,respektive,zmenila som sa,ziarlim len tak,ako sa vravi,s rozumom,lebo nechcem aby ma priatel napr.koli ziarlivosti nechal,lebo chlapom to velmi vadí a mne sa preto jeden vztah rozpadol.takze niekedy peknu zenu ohodnotime obidvaja,aj chlapa :-)

nechapemto

Ja Ta vobec neodsudzujem, nerobim ziadne prasaciny, len Ti chcem dobre. To ze si uzijes s mladym krasavcom, je super, ale co dalej?Vezme si Ta, budete mat deti, krasny zivot?Uz na zaciatku je to neperspektivne a ak by sa do mna zalubil 40 rocny muz, racionalne by som mu vysvetlila, ze nie a preco nie.

neznama71

nechapemto nikdy nevrav nikdy. Nevies co bude v 40-ke,ci sa neobzries za peknym 20-tnikom a mozno nielen obzries. A nemozes hodnotit vsetkych ludi na zaklade jedneho prikladu. Zdas sa mi dost nezrela moralistka. Takych ludi nemam rada, prave preto sa bojim vyjst s pravdou najavo v mojom okoli. Lebo moralistky,ako ty ma budu odcudzovat a len boh vie, co za prasaciny robia ony, len sa s tym nikomu nepriznaju.

muc

Dino, ak chces s nou dieta,tak mal by si riesit ze co bude o 10 rokov. uz bude na svete osobka, za ktoru budes/ budete zodpovedni a ak to nebude klapat medzi vami, nepojde to len tak pobalit si veci a vypadnut.

vebe

No mna 20 rocny - to je vo veku mojho syna, takze by som ho skor hodnotila ako matka, nehadzala by som po nom zalubene pohlady.