Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

nechapemto

A vsetko na 40 rocnej je krasne?Neverim,prsia jedine ak ma umele abyich po detoch mala krasne pevne,nehovorim o posve, ktora po dietati je jednoznacne ina...

aall

nechapem to, ty si asi strasne skareda, ked si myslis, ze 40rocna je skareda s bruchom, ovisnutymi prsiami. Ja mam 39, super postavu , mozu mi ju zavidiet MCdonaldove 19nastky, prsia mam pekne, brusko pevne, lebo sa o seba staram. Hadaju mi o viac ako 10rokov menej:)

alexa77

prestante do nej rypat.ja mam 37r,zila som rok v spolocnej domacnosti s o 15r mladsim,ja som mala 36,on 21. a moje 12 a 16r dcery ho akceptovali. bol to inteligentny chalan. a preco to skoncilo ? prestali sme si rozumiet,najprv bol zomna totalne uchvateny,vsade chodil somnou,odmietal kamaratov, neskor zacali mu uz chybat kamarati,isiel dostudovat vysoku. ano,jeho rodicia boli velmi proti,aj mi dohovarali. napriek vsetkemu ten spolocny rok spoluzitia nelutujem,mlady muz mi velmi pomohol po psychickej stranke.

nechapemto

Priatelka sa o 10 rokov bude citit este starsia, bude mat 46.Vtedy jej bdue vadit aj to, ze mas zenu zubarku.Bude ziarlit na kadzu mladsiu, stihlejsiu,s pevenjsimi prisiami a bruchom, ktora sa na Teba pozrie.Mozes jej hovorit co len chces aka je sexi atd.ver mi, ze Ti neuveri.
Milujes ju, naozaj Ta pritahuje?Preco si s o tolko starsou zenou?

vebe

typicka otazka preco, na ktoru niet odpovede. Je v tom zacyklena. Ten tlak okolia. mozno rodiny, co ja viem. Pozri, keby si bol jej rovesnik, vsetcia si budu hovorit, aka je spokojna ma chlapa, zalozi si rodinu, bude mat dieta, aj rodicia by sa v duchu tesili. Teraz sa mozno tesia tiez, vzdy do toho ale pride to "ale on je o 11 rokov mladsi" a za tym vsetky tie pochybnosti. Mozno sa myslim, ale tak nejak si to vysvetlujem. Mna velmi hneva, ze sa v sucasnosti vseobecne vek a to hlavne u zien prilis riesi. Stale sa to omiela dookola, kto si co dal na sebe vylepsit a ako sa potom lepsie citi, potom mikrokamerkami sa foti, ktorej spevacke kde ovisa kusok koze a c ja viem ake sprostosti. Mnohym zenam to sposobuje komplexy, mozno uveria tomu, ze to muzom vadi, ze starneme. A pritom ja si myslim, ze prave muzom to zvycajne az tak nevadi, ze starneme a sme nedokonale, to zeny si vyrabaju taku hlupu predstavu a tuzbu po dokonalosti. Mozno aj tvoja priatelka, vedoma si toho, ze je strasia ako ty, jednoducho trpi svojim vekom a ovplyvnuju ju tieto hysterie o vecne mladej zene viac ako ostatne. Mozno aj napriek tomu, ze sa mate radi, tento vztah s takymto vekovym rozdielom nezvlada.

Dino25

vebe,prosim Ta to si ako myslela,ze ked muz zisti,ze to napr. pozeranie zene az tak nevadi,prestane s tym sam. Ja som to nespravil naschval a ani mi to nerobi niako dobre,ked priatelka ziarli. A vraj raz mi to bude chybat. Nie,nebude,to je to posledne co by mi chybalo,ziarlenie a sceny. Spatnne sa pozeram na niektore veci inac a ten vcerajsok bol podla mna len zamienka.

vebe

Dino, tvoja priatelka jednoducho neustale ten vekovy rozdiel riesi, je si ho vedoma a ma to v hlave zafixovane. Sme vychovavane tak, aj okolie je prevazne naklonene tomu, ze chlap je minimalne tak stary alebo starsi ako zena. Stretava sa zrejma s roznymi komentarmi, skeptickzmi poznamkami, ze to nebude fungovat, ze kolko bude mat, ked ty budes mat 35 a tak a proste jej to stale viri v hlave. Samozrejma hlada stale nieco, co ju utvrdi v tom, ze je fakt starsia a ze ti to fakt vadi a to, ze sa popozeras po inych je pre nu samu dobry argument. Aj ked sa pozeras po inych tak normalne a primerane, ona to vnima neprimerane, lebo svoj problem nema vyrieseny.Musite sa porozpravat, lebo s pribudajucmi rokmi by mohla jej hysteria narastat.

vebe

K tomu pozeraniu za babami- mne moj muz hovori, ze ved aj ten, kto ma prisnu dietu, jedalny listok si popozerat moze, pokial si nezacne z neho vsetko objednavat. Toto si povedzte, ak mate pocit, ze sa vas chlap pozera za inymi. Muz bol tak stvoreny aby sa pozeral a zena bola zase stvorena so svojimi vnadami tak, aby bolo na co pozerat. Iste vsetko ma svoju mieru, nemalo byt to byt nejapne ocumovanie a zizanie. No a baby priznajte, vy sa neobzriete za dobre vyzerajucim (ak ked ma niekedy v hlave IQ -1). Musi to byt aj velmi vycerpavajuce neustale sledovat chlapa, za kym sa obzera, ten cas mozete vyuzit ovela prijemnejsie a ked zistit, ze vam to az tak velmi nevadi, prestane s tym aj sam.