Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

Google

Neznama - ak este svoju temu citas, tak by som ti chcela povedat, ze Bimbo ma pravdu. Nic si nerob z reci ludi okolo teba. Oni tvoj zivot neziju,.....ked to citis, ze mas byt s nim tak z toho urob maximum. Som sice mladsia, nemozem hovorit zo skusenosti ako Bimbo, ale viem, ze keby som mala byt stastna len na kratku dobu ako vobec, tak to urcite urobim....
Vela stastia a vazne sa vyklasli na okolie a hlupe reci.... ako sa vravi "kazdy je strojcom svojho stastia"

Bimbo123

Ahoj neznama71.
Tuším som tu jediný muž v tejto debate, ktorý sa rozhodol prispeť názorom a skúsenosťou. Viem presne čo pociťuješ a absolútne ťa v tomto podporujem. Netreba si všímať neprajné názory. Mal som sám skúsenosť podobného druhu. Som ženatý,mal som 42 a ona mala necelých 18 keď sme sa spoznali. Rozdiel 25 rokov. Bolo to fantastické. Jediné čoho sa musíš držať je myšlienka že to raz skončí. Možno o mesiac alebo o rok, ale určite to skončí.Ja som s mladou žil 2 roky. Ak by aj tebe naďalej vyhovovalo byť s ním, je isté, že po čase to bude pre neho problém. A vtedy to musíš vedieť ustáť a byť na to pripravená. Nie je to o tom že si človek má pravidelne vyhľadávať zajačikov. Nič nie je náhoda a predpokladám že v tvojom prípade je niečo v tvojom manželstve čo škrípe, alebo ti nevyhovuje, podobne ako bolo v mojom prípade. Určite sa nerozvádzaj len preto že máš vzťah s tým mládencom. Svoje manželstvo rieš tak ako keby si žiaden iný vzťah nemala. Ak sa nechceš rozviesť, určite o tom nevrav manželovi. Tým mu najviac ublížiš. Ja som tak spravil a dodnes ma to mrzí. Tvoje priateľky, ak sú úprimné a naozaj priateľky, to pochopia a budú ťa mať rady aj tak. A ostatné nie sú tie pravé. Poznal som to na svojich kamošoch. Všetci čo kritizovali v skutočnosti len neskutočne závideli a hnevalo ich že oni nie sú schopní niečo podobné prežiť. Na verejnosti si nerob z toho ťažkú hlavu. Opäť uvidíš pohoršené, závistlivé ale občas aj povzbudzujúce pohľady. Všetko je to klam. Ty tomu mladému človeku nijako neubližuješ.Má 19, život pred sebou a keby nechcel byť s tebou, bude najskôr s inou.A určite nebude tak skoro riešiť nejaké manželstvo alebo také dačo. Takže hore hlavu a užívaj si čo ti osud nadelil, pretože to tak malo byť.

inierka

nechapemto: ja este nemam 30, ale mne rovesnici pripadaju ako deti a mladsi odo mna ako moji synovci... Chlapi do 25ky su s rozumovou vyspelostou 5 rokov za rovesnickami... Takze 19 rocny rozmysla tak ako 14 rocna baba...V hlave to ma len sex a hluposti.

danulka54

nooo--je to tazke ....ja zijem s partnerom o 16,5 roka mladsim uz 10 rokov--ale na rozdiel od teba som bola rozvedena s 3mi detmi..dnes uz su vsetci dospeli...ak si este stale vydata ,tak je to asi riadna hovadina opustat manzela -pokial je ti ovsem dobrym manzelom-ak nie tak nemas co stratit rozvodom..ak ti to nevyjde s tymto do koho si teraz zalubena tak iste budes mat sancu este minimalne raz stretnut niekoho s kym by ti to klapalo-ale ak mas dobreho muza--zostan pri zemi...zamilovanost pominie po case urcite a az pridu problemy-akoze pridu urcite,lebo taky je zivot-tak neviem ci tento mladik bude mat nadalej dost odvahy a chuti zostat s tebou dalej-nie kazdy takyto pribeh ma stastny koniec ako tento moj--a napokon aky stastny koniec?? ved kto hovori,ze sa nevadime a neriesime problemy vsetkych smrtelnikov?? ale mame sa stale radi a nejako to zvladame..no a ja som mala tiez nieco po 40tke a on 24 ked sme sa spoznali-ale 19??to je uz ozaj primalo...

Alenka 17

Milá neznáma 71,užívaj si lásky,ale dávaj si veľký pozor aby Tvoj románik neskončil vo večernom spravodajstve nemenovanej tel.stanice.V prvom rade si zisti,či manžel alebo jeho niektorý kamarát nevlastní strelnú zbraň,bola by Ťa veľká škoda,určite dobre vyzeráš keď sa páčiš tomu mladíkovi.Televízia by mala čo vysielať,ale Tvojim najbližším by si spôsobila obrovskú bolesť.Muži sú vo všeobecnosti dosť labilní,myslím že my ženy toho určite znesieme viac.Radím Ti nad tým pouvažovať a túto story si nechať len ako peknú spomienku na staré kolená.Končím,ide šéf..

jaroslavka19

ja mam 38 a 19 rocneho syna, chodi k nam x- kamaratov v jeho veku, kedze som rozvedena a nevyzeram zle na svoj vek, dokonca mi hadaju menej..chalani obcas nieco splechnu na moju adresu no neviem si ani len predstavit, ze by som s niekym v tmto veku spavala, chodila a uz vobec bavila sa ako s partnerom....oni su v kuse na Facebooku alebo inde, hraju kadejake hlupe hry, chodia po baroch, chatach..to je ich zivot su mladi a bezstarostni, a co ty?? toto chces?? nemozete si rozumiet, je to len osial z tvojej strany lebo sa o teba zajacik zaujima, on zrejme len skusa ako je to s takou starsou, neverim ze viac, alebo mal nejaky problem ci uz negat. alebo pozitivny so svojou mamtkou a tebou si to kompenzuje...cakas ze budete idealny par..zabudni, nebudete mat kamaratov ani partiu, bud sa bude hanbit on za teba nech si uz akokolvek pekna, vek nezatajis..alebo ty, ci si prisla so synom....zatzivam to ked idem ja so synom, bud na mna opovrhujuco kukaju ludia, za mam zajacika, alebo sa kukaju na syna a lutuju chudaka....ved nikto netusi kto ma nepozna ze je to moj syn..nastastie,
spamätaj sa, deti ti to raz spocitaju a bude to krute....

lorry1

podla mna je to poblaznenie, tuzba po mladom masku a ze si chces nieco dokazat, ze aj ked mas viac rokov tak dokazes zaujat mladeho...ale to neni vsetko, tiez moj znamy ked mal 19 chodil so 40 rocnou:D ako ja som len vyplestila oci ale neriesila som to, mne to bolo jedno, ale veru dlho spolu nevydrzali...podla mna je to krasne mozno na zaciatku, tak ako kazdy vztah aj rovesnikov je krasny na zaciatku, clovek nechce vidiet problemy, prekazky, ale ak zacnete spolu realne zit, tak pridu problemy a dostavi sa realita. napriek tomu ze mozte mat spolocne konicky, zaujmy, nazory...Podla mna sa neda zabranit tomu ze jeden z vas si zacne postupne uvedomovat ze mu v tom vztahu nieco chyba, ze to nieje take ako by malo byt, aj ked zazitky mozte mat krasne, ale ten ozajstny zivot a buducnost neviem ci zvladnete..ten moj znamy si to asi tiez uvedomil ked sa rozisli a nedavno si vzal seberovnu:).. niektori chalani si tiez chcu len cosi dokazat a zbalit starsiu, pritahuje ich to vyskusat, ale nic viac...