Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

nechapemto

Jasne,ze teraz ano, ale po 40tke to bude ine...Ver tomu.Moja znama sa venuju sportu pravidelne, ma 41 rokov a sama hovori,ze na sebe vidi, ze uz tolko nevladze, nema energiu ako kedysi ...
Ano 36 nie je hrozny vek, ale asi ho nebduete mat tento rok a ak otehotnie v 37, porodi mozno az v 38, no ja osobne by som sa ako rodicka bala...
Nastuduj si odbornu literaturu ohladom percent dedicnych chorob a potom sa rozhodni.

nechapemto

Je to ine ak ma 35 rocny muz napr. 25 rocny priatelku, ako ked ma 35 rocna zena 25 rocneho priatela.To je podla mna max. rozdiel na oboch stranach.Viac ako 10 rokov?Sialenstvo, najma ak ludia ziju v manzelstve, maju deti.
Mne je to jedno, nech maju spolu aj deti, ale je to smiesne a jedine co sa stane, bude ze si neznama zlomi srdce ....

Dino25

ano,chceme mat babo a neni mi jedno ich zdravotny stav. 36 neni tak hrozny vek na porod,starsie zeny rodia a su zdrave a aj babo je v poriadku. A podla mna ak sa zena o seba stara,tak moze mat aj 50. Poznam zeny co maju veselo 40 a hoci kedy schovaju 20 rocne MCdonaldove princezny do vrecka. A ci bude vladat? Verim,ze ano. Chodime spolu do fitka,na korcule,bike,obcas si ideme zabehat,chodime na prechadzky.....a zatial vladze.

aall

nechapemto, ja mam v okoli milion vztahov ktore sa rozpadli a ver ci never boli to rovesnici...Ale,ale, zeby sa aj rovecnici rozchadzali?" a to uz preco??" lebo to zavisi od ludi a nie od veku... Mne je to jedno ci spolu chodia alebo nie, miliony vztahov sa rozisli lebo si muz s krizou stredneho veku nasiel 20tku, tak preco to nemoze raz urobit zena? mne je to srdecne jedno, nech sa aj vezmu:)
ale tebe to teda jedno nie je, bojovnicka za moralnu spolocnost..

nechapemto

DINO : Chcete mat babo?A to Ti je jedno zdravie Vasho dietatka a Tvojej partnerky?Neviem ci vies ako sa zvysujwe riziko Dawnovho syndromu at. v takom vysokom veku rodicky, nehovoriac o problemoch, ktore moze mat aj Tvoja partnerka...A ver tomu alebo nie, neviem ci bude mat v 50tke energiu a chut ucit sa s dietatkom, chodit na rodicovske, vozit ho na kruzky....

Dino25

nechapemto,nie,nechceme sa zobrat,ale chceme babo. A preco si myslis,ze som nezrely muz? Zijeme splu v jednejdomacnosti o vsetko sa starame spolu,mala na pomaha a myslim si,ze hadky su v kazdom vztahu. Uvedomujem si,ze o desat rokov bude mat 46 ale teraz to neriesim,lubime sa a hotovo,teda aspon ja ich,lebo nechapem ako mi mohla povedat,ze ma nenavidi. Boli to.

nechapemto

Keby si si precitala vsetky prispevky zistila by si, ze v mojom okoli takyto pripad bol a ako to dopadlo?
Preco obhajujes tento vztah?Je super ked dospela zena podvadza manzela s mladym zajacikom?Alebo aj Ty mas 40 a priatela, ktory ma 20?Ved tento svet je uz na hlavu.O chvilku budu 20rocny chalani mat deti s 35 rocnymi zenami.

nechapemto

Zakazat im lasku?Co som ja jeho matka?Je to len smiesne ako si rozumne zeny myslia ze to bude krasny romanik ako z nejakeho americkeho filmu...
Vazne smiesne, mne je to uplne jedno ci spava 15rocny chalan s 30 rocnou alebo 20rocny chalan s 50 rocnou, ale trosku proti prirode...

nechapemto

A Ty s nou uprimne chces zostat navzdy?Ja neviem ale o 10 rokov bdue mat 36 a Ty este len 35.Chces si ju vziat?Ja som mala partnera, ktory bol odo mna o 7 rokov starsi a to stacilo, viac rokov by mi nevyhovovalo a to hovorim o starsom muzovi.Nechapem ako zrele zeny, s dietatom moze pritaovat nejaky nezrely muz.Preco?