Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

draci_zub

rozumiem ti: Prečo ju ľutuješ? Užíva si s mladým chalanom, podvádza manžela, vychvaľuje sa na fóre. Nech skape...

rozumiem ti

neznama: je mi ta uprimne luto. nie z pohrdavosti, alebo ironie. je mi ta uprimne luto, v akej situacii sa nachadzas. ten pocit bezradnosti a neistoty co prezivas... nechcela by som. ak sa ta moja uprimnost dotkla, prepac, nebolo cielom.

draci_zub

neznama71:

Po 40-ke je hlavne problém otehotnieť. Ak chceš bábo, vykašli sa na všetko a sprav ho. Pôrod je vpohode, ak sa naňho pripravíš: -odkaz odstránený-

neznama71

ajim: Ked este nahodou zabludis do tejto temy, tak som sa chcela opytat, kedze si porodna asistentka je velky risk dieta u zeny po 40-ke? Som sa pytala aj svojej lekarky a vravela,ze do 40-ky je to celkom v pohode,len po 40-ke uz riziko stupa. Ale ze je vela zien,ktorym sa aj po 40-ke narodilo pekne zdrave dieta. Ja by som totiz este jedno chcela, len to, ze mi uz tikaju biologicke hodiny. Akurat,ze momentalne si to neviem predstavit,mozno o par rokov,lenze to budem zase starsia. Dost ma to niekedy trapi.

ajim

Jooooj co by niektore zeny dali za takyto romanik ved je to snom asi kazdej druhej Ale velmi nerealne v skutocnom zivote Zase na druhej strane kolko chlapov si najde v 4Otke 20 rocnu a to je ok skoro nikdo to neriesi Ale jedna vec tu asi nebola spomenuta DETI nie tie co mas ale co ak by za nejakych par rokov trebars 5 mlady zatuzil po detoch no ty uz budes mat 45 Robim ako porodna asistentka par pacientiek som mala v takom veku ale urobit to dietatu.....No a mala som aj par parov kde bol muz mladsi no ale pripadali mi skor duchom nepritomní pri porode necitila som suhru partnerov No mas dilemu tak ti prajem aby si ju spravne vyriesila

Cashia

Anita11: viem ako to myslíš a súhlasím s tebou..ja som to ale myslela tak,že nech si naša neznáma vypočuje názor okolia-teda skutočných priateľov a rodiny (lebo to ako sa zachovala jej "priateľka" sa mi vôbec nepáčilo..myslím, že to nie je skutočná priateľka, hlavne ked sa odvtedy neozvala..kamarátka jej má zdôrazniť klady a zápory jej rozhodnutia, ale napriek tomu ju má podporiť nech sa rozhodne pre akúkoľvek možnosť..neznáma je predsa dospelá svojprávna osoba a hádam vie čo robí)..teda nech si ich názor vypočuje ale rozhodne sa sama podľa seba..ja som istú dobu tiež žila štýlom "toto nemôžem, čo by na to povedali susedia,rodičia,.. a veľa vecí som si tým upierala..teraz? žijem konečne tak ako sa mi páči,vypočujem si názor iných, rešpektujem ho, ale aj tak si urobím po svojom :))

Anita11

Cashia - aj to, čo radíš ty má zmysel, ale aj dosledky.
Pokiaľ sa človeku darí a robí si radosť, vobec nie je problém kašľať na názory okolia aj na rady našich známych, či neznámych. Áno, dá sa kašľať na celý svet, ale ako náhle sa človeku prestane dariť a nevie si poradiť, keď mu je zle, odsudzuje okolie on sám, že mu nikto nie je ochotný pomocť a všetci kašlú na jeho problémy.
Ak bude bnaša neznáma kašľať na názory iných, nech sa neskor nečuduje, že zostane celkom sama s problémom.

Cashia

viem pochopiť, že ťa trápi čo si pomyslí okolie o tvojom vzťahu, úprimne..kedysi by som ti poradila aby si to ukončila lebo to nemá absolútne žiadny význam a že sa iba sklameš..ale veci sa menia a dnes ti radím úplne inak :) mala by si sa však zamyslieť čo skutočne očakávaš od toho vzťahu a či ti to on môže poskytnúť.. a ak áno, mala by si vo vzťahu pokračovať..a čo sa týka okolia, kašli na nich a nedaj si do toho od nikoho kecať..je to TVOJ život !!! prajem veľa šťastia..

Terra

neznama71..Nikdy nezapadneš medzi jeho rovesníkov ani on medzi tvojich.Možno vizeráš dobre, len kôli tomu, že sa o seba staráš, ale ten chlapec si chce len užiť a robiť zo seba frajera pred kamarátmi, že má staršiu ženskú.O take 2-3 roky si na teba ani nespomenie, lebo ho už nebudeš priťahovať a on bude chcieť skúsiť niečo nové.Doslova deti v jeho veku ešte sami nevedia čo chcú.Ak nechceš ostať rozvedená a sama, tak na tvojom mieste by som to ukončila čím skôr kým to zezašlo priďaleko.

wrs

Ahoj neznama... city su silne... to je jasna vec.. pisala si, ze ma 19rokov.. podla mojho nazoru ide o docasny osial.. zatial to chlapca bavi.. co tak ked bude mat 25..? troskaa sa rozbehne.. a bude so pozerat po dalsich babach-- co Tvoje manzelstvo..? moze sa Ti stat, ze ostanes sama.. bez urazky.. len som povedal svoj nazor.. :) .. btw.. myslis, ze by to teraz medzi vami iskrilo, aj za predpokladu, ze si slobodna..??