Svrbenie, štípanie, pálenie

Príspevok v téme: Svrbenie, štípanie, pálenie
snehulienka56899

Baby prosím Vás poraďte mi. Asi tak pred mesiacom ma začala dosť štípať pošva aj z vonká aj z vnútra,natierala som sa krémom canesten a zdalo sa že to prešlo. Teraz sa to vrátilo znova a dokonca po sexe ma pošva aj z vnútra štípe a páli. Neviem či to môže byť kondómom, alebo mám nejakú infekciu, už som fakt zúfalá a neviem čo si mám na to kúpiť. Teraz momentálne ani nie som doma a nemôžem zájsť ku gynekologovi čoby ste mi poradili? ďakujeeem:)

staina

Myslím, že toto takým spôsobom nevyriešiš. Keď je takýto problém tak to treba riešiť tam kde sa prejavuje. Tam kde je proste ten problém, aby aj tie príznaky odozneli;-)

adellline

.. akurat som si ho priniesla z lekarne. boli sme cez vikend vo wellnese a co cert nechcel pochytila ma mykoza. ako rychlo to svrbenie po pouziti odznie

kotricka

sticka jasne...cosi taketo jedine v lekarni alebo mozno aj cez net by sa to dalo objednat...ale ja osobne som radsej ked mam moznost zajst do lekarne...a aj sa popytam na to co chcem...vela razy sa mi uz stalo, ze sama lekarnicka mala skusenost...a ze mi o nej aspon povedala...co mi v mnohych pripadoch dost pomohlo...

staina

Simka neni nad ten pocit;-)
Mne pomohol Femigel sa so svrbením a pálením popasovať:-) Som rada, že je to preč, neviem si predstaviť, že teraz keď už je teplejšie a čochvíľa príde leto, že by som sa týmto trápila:-) a čo je fajn, že má kvalitné prírodné zloženie:-)

Liota701

- osobne s nim skusenost nemam. ale kamoska ma a ta nejako nadsena z neho nebola. mne odporucala aby som si hladala nieco ine, ked u mna problemy zacali. -

simka214

a co takto canesten gyn? oni maju tiez radu na liecbu a prevenciu pred mykozou.. kedysi som mykozu mala a vdaka nemu sa mi podarilo sa s nou celkom rychlo popasovat

sticka

myslis, ze tam by sa to dalo bez problemov zohnat? to by som sa mohla zajtra zajst na to popytat, ked si pojdem do mesta nejake veci vybavit, ze ci to nemaju :)

ela56

Lupasa77vyzerá to,že kamoška nepoužívala prístroj správne,keď hovoríš jej nepomohol.Dôležitá je dľžka svietenia,správny uhol a tiež farba na daný problém.