Svrbenie, štípanie, pálenie

Príspevok v téme: Svrbenie, štípanie, pálenie
snehulienka56899

Baby prosím Vás poraďte mi. Asi tak pred mesiacom ma začala dosť štípať pošva aj z vonká aj z vnútra,natierala som sa krémom canesten a zdalo sa že to prešlo. Teraz sa to vrátilo znova a dokonca po sexe ma pošva aj z vnútra štípe a páli. Neviem či to môže byť kondómom, alebo mám nejakú infekciu, už som fakt zúfalá a neviem čo si mám na to kúpiť. Teraz momentálne ani nie som doma a nemôžem zájsť ku gynekologovi čoby ste mi poradili? ďakujeeem:)

sticka

dobre citas :) zacala som pouzivat Femigel :) tak zmeny uz badam, samozrejme zmeny k lepsiemu, je mi jasne, ze toto su problemy, ktore nepojdu pred z jedneho dna na druhy, preto som trpezliva, ale citim sa lepsie :) a to je pre mna podstatne ;)

kotricka ja som sla rovno do lekarne a tam som sa nan pytala, ale potom som lustrovala aj po nete a nasla som, ze sa da aj objednat :) zalezi co je tebe lepsie :)

emmi7

Som veľmi rada, že som ho objavila cez kamošku, keď som dostal mykózu a fakt mi pomohol. Neviem, ako by som to bez neho dala

roowdie

a co je to vlastne za gel? nejak sa mi to nedari najst? ako som si tu tam niektore prispevky preletela, tak by bolo asi fajn, mat nieco take doma pre kazdy pripad

kotricka

sticka a skusala si aj pozerat ci sa to neda aj niekde cez internet objednat?...ci takto si to vobec nehladala?...:)

Ninuliatko

Sticka ahoj, podla toho co citam, co si pisala tak pouzivas nieco uz par dni na tieto problemy. Mna by zaujimali tvoje pocity.
Viem, ze asi je to este pomerne kratka doba, na to aby problemy boli prec, ale zaujima ma ako to ty vnimas, ci citis aspon trosku nejake zlepsenie:-)

sticka

musim sa priznat, ze keby som nemala problemy, tak ma asi ani len nenapadne nad tymto uvazovat :/ ale kedze ich mam tak ma to zaujalo a kupila som si ten gel :) pretoze rada by som sa tychto neprijemnych problemov zbavila a najradsej by som bola keby definitivne ;)

alexina

vidis to myslim, ze to by mohlo byt fajn aj ako prevencia. najma teraz v lete myslim, ze by nam to viacerym pomohlo, keby to malo ucinok aj ako prevencia. ze by sme vdaka tomu vedeli tymto neprijemnym predist.

monchitta

sticka môžem sa ťa spýtať, ty trpíš mykózou, či si si ho kúpila len ako keby nejakú prevenciu? Ja osobne z nej mám dosť strach, keďže sa chodievame veľa kúpať kade tade a rada by som niečo, čo by som tak povediac mohla používať pre istotu :)

sticka

bola som v tej lekarni a rovno som si ho kupila :) pytala som sa nan a povedala som si, ze nebudem otalat a vyskusam :)
uz vcera vecer, ked som isla spat som si ho dala a ozaj to pouzitie je uplne jednoduche, prakticke :)

marioneta

/sticka/ v lekarni sa da zohnat bez problemov, tiez ho mam z tade :) ved ked sa nan popytas, tak ti ho daju, ved daj vediet, ci si bola, ci si ho zohnala :)
/adellline/ je to rozne, pretoze kazdy jeden organizmus je iny, u niekoho to trva par dni, u niekoho aj dlhsie, ale je to prirodzene :)