Svrbenie, štípanie, pálenie

Príspevok v téme: Svrbenie, štípanie, pálenie
snehulienka56899

Baby prosím Vás poraďte mi. Asi tak pred mesiacom ma začala dosť štípať pošva aj z vonká aj z vnútra,natierala som sa krémom canesten a zdalo sa že to prešlo. Teraz sa to vrátilo znova a dokonca po sexe ma pošva aj z vnútra štípe a páli. Neviem či to môže byť kondómom, alebo mám nejakú infekciu, už som fakt zúfalá a neviem čo si mám na to kúpiť. Teraz momentálne ani nie som doma a nemôžem zájsť ku gynekologovi čoby ste mi poradili? ďakujeeem:)

Mladka78

klamira ja neviem. V zivote som takyto problem nemusela riesit. Preto neviem akym smerom by sa zena pri takychto problemoch mala ubrat aby co najskor sa jej ulavilo

laurina

Obkladmi? mas na mysli klasicke studene vodove obklady na opuch? to tazko. A vobec nie na opuch intimnych partii. Mne to tiez niekto raz radil aj som vyskusala ale uspech ziadny. Treba vyriesit problem preco opuch vnika a upokojit tie miesta

hanuschka

Kiora akymi obkladmi? myslim, ze na to musi byt nieco so specialnym zlozenim, co bude taketo neprijemne prejavy upokojovat a nebude narusat celkove prostredie posvy, ci?

klamira

Vysvetlíš mi ako by si to chcela riešiť tabletkami? Opuch treba liečiť normálne lokálne, kde je.. inak sa ho nezbavíš. Je potrebné tam celé to prostredie okolo pošvy upokojiť..

Chéri

Len problém je ten, že toto nemusia byť zrovna prejavy mykózy. Môže byť za tým akýkoľvek iný dráždivý podnet alebo ako to povedať. Myslím tým nejaký nevhodný gél alebo niečo také. Ale súhlasím s tým, že to treba liečiť. Najlepšie lokálne.

Luciferik

Ano ten krem je priamo na mykozy, zabija plesne, kvasinky a aj bakterie ktore sposobuju zapaly. A prave vsetkym tymto potvorkam sa dari najlepsie u ludi, ktori maju problemy so znizenou imunitou, Typicky napr. po douzivani antibiotik kedy je to ukazkovy priklad zaciatku mykoz.

klamira

Petra Peta môže mať tento problém na svedomí mykóza ale moc by som tomu neverila....za takýmito problémami môže byť v podstate čokoľvek...potrebné je zbaviť sa ich, nech ich už spôsobuje čokoľvek..Najlepšie by bolo riešiť to nejako lokálne. Na gyn. ti povedali že je všetko v poriadku? to už si cítila opuch?