Svrbenie, štípanie, pálenie

Príspevok v téme: Svrbenie, štípanie, pálenie
snehulienka56899

Baby prosím Vás poraďte mi. Asi tak pred mesiacom ma začala dosť štípať pošva aj z vonká aj z vnútra,natierala som sa krémom canesten a zdalo sa že to prešlo. Teraz sa to vrátilo znova a dokonca po sexe ma pošva aj z vnútra štípe a páli. Neviem či to môže byť kondómom, alebo mám nejakú infekciu, už som fakt zúfalá a neviem čo si mám na to kúpiť. Teraz momentálne ani nie som doma a nemôžem zájsť ku gynekologovi čoby ste mi poradili? ďakujeeem:)

martina.d

ANGEL-DEMON alergia na latex? lenže tieto problémy myslím že majú často aj ženy ktoré ani neprichádzajú do kontaktu s latexom. Takže by som to osobne tomu nepripisovala. Ale vieš najhoršie na tom je, keď sa žena odhodlá, že ide aj na gyn, k lekárovi a on jej povie že je to normálne.

ANGEL-DEMON

to može byť aj alergia na latex... a ked ma niekto mesiac problemy mal by isť na gyndu! a nie čakať na zázrak...

2miriamma

Koliesova haha nepovažovala si to za dôležité a možno aj keby si to konzultovala tak by ti neporadila :( je to na nič s niektorými lekármi v dnešnej dobe, takže keby som chcela začať tento gél používať tak úplne v pohode ho zoženiem v lekárni bez predpisu, hej?

Marcelka1985

Urcite to nie je zapal? To je zvlastne, ze mas taketo problemy. Ja som mala podobne prejavy ako ty....svrbenie, palenie, svrbenie...pomohol mi wobenzym

Severka

Tiež som mala pálenie, štípanie a svrbenie v oblasti pošvy a gynekológ mi zobral výter na kultiváciu a nebola to mykóza a žiadna iná infekcia. Ale málo vlhkosti a veľmi sa na tom podiela aj psychika aj strava, tekutiny a najviac aj to aké sa nosí spodné prádlo. Ja mám len jedného partnera a problemy boli len súvis so psychikou a jedla veľa mliečnej čokolady a veľmi veľa sladkosti a tie mi pohli náladu a bola som smutna. A nevedela som, že mam aj histaminovú intoleranciu, zistili mi tentorok. Čo som mala problémy s konečníkom, krvn

Koliesova

2miriamma - tak to je pravda ze takymito problemami ci zeny v zivote prechadzaju ale to neznamena ze je to normalne. Urcite to normalne nie je a treba to riesit. Nekonzultovala som to s gyn, nepovazovala som to za dolezite. Predsalen ked ho budem pouzivat tak len ja sama na sebe citim ci mi pomaha alebo nie :)

Simna

petra a ako často ho používaš? myslím za deň? :) zaujímalo by ma či takýto gél stačí použiť raz alebo je lepšie aspoň dvakrát alebo to je čisto na žene ako si na to spomenie a či ho použije?

petra_peta

rosalgin viem, že kamarátka používala istú dobu ale že nebola z neho dáko nadšená, že ho aj prestala používať, keď mala mykózu lebo, že jej dáko nepomáhal. Tak ono nie každej žene všetko sedí. Asi treba skúšať. Ja som sa teraz dala, že vyskúšam ten hydrofemin, zatiaľ je to niečo vyše týždňa čo ho používam tak uvidíme ako to bude ďalej :)

martina.d

Petra tak to potom daj vedieť či sa ti polepšilo :-) segra ak ho začala používať, tak už sa toľko nesťažuje, takže mám pocit, že aj u nej nastala nejaká zmena. Musím sa jej na to opýtať, či už jej je lepšie alebo ešte stále má problémy v rovnakom množstve ako mala.