Bulímia,anorexia

and

jacquelin,viem co Ti prebieha hlavou.Ja som pri vahe 40kg,pri 172cm skusila samovrazdou ukoncit to ,ze tak strasne priberam.Kedze som uz nejedla skoro nic,a bola coraz tucnejsia,v mOJICH ociach,tak som uz dalej nemohla.Mne sa zdalo,ze strasne priberam,ale ono to bolo naopak.Strasné,ale nikomu neodporucam,neviem kto mal taky problem,ze ho psychologovia nevypoculi,alebo vystriedal aj troch,a nedari sa treba skusit na internete ludi ,ktori sa na to specializuju.nyslim,ze som to tu citala,ja som z toho po velmi dlhom case od 13do 24 rokov vonku.Hrozne obdobie,ale zijem normalne.DA SA TO.

jacquelin

misha prepac ale neviem ci som to dobre pochopila- jeden den jes jablko a kavu a druhy 6 jediel?? no to je jedno..
ale co ma viac zaujima je to, ze aj vy mavate take, ze povedzme mesiac nejete skoro nic (napr. to jedno jablko)a potom musite sa powecme jeden den aj normalne najest?? (no normalne ako sa to vezme ale trochu viac...). neviem ma to tak zaujima lebo mam pocit ze mam aj ja tuto chorobu a hlavne mi to skor dali do hlavi seci naokolo..tak ma zaujimaju veci s tym suvisiace..

ForEver?

bojim sa, ze ked to nespravim, tak sama seba zato budem nenavidiet. a ze sa to zas vsetko roztoci a bude v prdeli. jasne, da sa povedat- ak nespravis, pojdes na buduci rok, ale ja to takto nedokazem. proste- toto bolo to jedine, kvoli comu sa mi podarilo so vsetkym seknut, co ma drzalo nad vodou, ze som mala nadej, ze to vsetko bude dobre. neda sa stavat na skole. ale toto nie je o skole. to je cele o mne. iba o mne.

ForEver?

prijimacky mam v pondelok.
lenze, je to nanic. proste, ak to nespravim, tak to neprejde len tak.
nemam uz nervy, vsetko kazim. vsetci sa kvoli mne hadaju a ja neviem co mam robit. neviem sa od toho odosobnit- a ako by sa aj dalo, ked v tom figurujem ako hlavna osoba.
v poslednom case ma chyataju opat strasne depky.

misha

jacquelin- keďže som jedla jablko, kávu asi posledný mesiac, druhý deň jem 6x denne, ale prepáč, písať to moc nechcem, lebo nie som ešte nabehnutá na "normálne jedlá, porcie"... zatiaľ len jednu vec v určitý čas, zatiaľ na také rozbehnutie, lebo už aj to mi robí veľký problém....:-(

misha

ForEver, ajoj, moja:-) Nie, neboj, nepapám tie tbl. ako lentilky:-) (mňam, lentilky by som si teraz dala:-)...Ten Lexaurin navrhla včera psychologička- len podľa potreby, lebo skutočne veľmi zle znášam to jedlo, strach, že moc priberem... začali sme pravidelne papať- teda len ja, ona je taký pomocník, keď sa nedarí, alebo keď mám chuť s tým šlahnúť:-)...Ja teraz pracujem, tak sa neučím:-) Kedy máš tie prijímačky?

ForEver?

ono na tom jedle az tak nezalezi, ale na tom, co mas v hlave.
prave som zistila, ze som zas nieco dobre posrala.
teraz mi chodia hlavou myslienky, ako obycajne. ale teraz to neriesim jedlom, co je vyborne. :(
ako sa da pasovat s problemami? mnohymi sposobmi. boze moj.

ForEver?

jacq: nuz, to, co kazdy zje, je podla mna striktne individualne a ani na tom tak velmi nezalezi, ak ma telo vsetky ziviny, ktore v ten dany okamih potrebuje.
ale ja jem normalne, ja som uz v pohode. cize- ked sa da, tak sa najem :)