Bulímia,anorexia

WEJA

Forever: fiiha, naucma mat pri uceni tak dobru naladu:) juuj, ja skor vykukavam cez okno a beriem to ako nutne zlo. Daj nejaky navod:) pekny den, potesil ma tvoj prispevok:) mrk

zuju

foreever: pripajam sa k tebe, lebo ked som mala este skuskove citila som sa nejako lepsie, ale mozno je to aj tym ze som mala vyplneny cas

bleee

dagi aj ja ti prajem aby sa to dalo všetko do poriadku.ak budeš chcieť,určite to pôjde.keď som tam bola,tak dievčatá s anorexiou najprv pribrali dosť na váhe za krátky,ale to bola iba asi voda,ktorú im organizmus zadržiaval.ale potom priberali.pomali ale isto.držím palce

ForEver?

ahoj kocky:)
ako sa dnes mate? vonku je perfektne pocasie, takze, podla toho, ze vas tu nevidiet, si ho aj snad patricne uzivate:)
ja sa ucim. zistila som, ze ked sa ucim, tak mam perfektnu naladu. som nadupana serotoninom, vsetko zvladam, vsetko mi ide:) super pocit. mna to strasne bavi. neviem si predstavit, co by som bez tych mojich lasok robila:) vid- bio, che:)
tak sa ozvite, ak vam bude smutno, alebo si budete chciet pokecat, ja budem rada:)
za chvilku sice pride priatel, pretoze sa mu zdam podozrivo vesela(hlas v telefone robi obcas divne veci)...
pa
a najdite si nejaku zabavku:)

dagi

Ivka dakujem ti za poskytnute informacie, vies neviem co mam od toho cakat, mam zmiesane pocity, no snat mi to pomoze a dostanem sa s tej prekliatej anorexie, vies ja sa uz v podstane stravujem normalne, no vaha nie a nie stupnut, som hrozne vychrtla, vsetko na mne visi a uz mi to lezie na nervi, no neviem si pomoct, snat to nejak zvladnem, apropo prajem ti aby si i ty nasla tu spravnu cestu a bola stastna, lebo trapit si sa uz trapila urcite viac nez dost.Maj sa pekne a davaj si na seba pozor.

bleee

dagi...tak ja som tam bola mesiac a potom som šla domov na revers.velmi mi to nepomohlo,ale to len preto,že som tam bola tak krátko.tak vstáva sa okolo siedmej,potom je rozcvička,raňajky(je sa každé 2 hodiny)...potom je vizita,komunita,alebo psychoterapia.(ten psychológ je strašný)potom si robíš čo chceš(ergoterapia)...inak je to tam velmi domácke,pripadalo mi to tam ako taký malý byt.chodí sa na spoločné vychádzky.a podla toho ako budeš jesť máš výhody(napr.mobil,vychádzky,návštevy..)večer sa tiež cvičí.(anorexia 5 min. a bulímia 20 min.)Anorektičky sa vážia 2x do týždňa a bulimičky raz.A vezmi si plavky,lebo v stredu chodia do bazéna.a určite si vezmi niečo na rozptýlenie,lebo tam umreš od nudy.ty si anorektička či bulimička?neboj,nie je to tam až také zlé.sestričky sú milé.no ako ktoré.aj doktorka je celkom v pohode.

dagi

Ahoj Ivka, ak sa s tymi babami stretnem urcite ich budem pozdravovat, dakujem, ze si mi odpisala, no nemohla by si mi prezradit o nieco viac, ako tam vyzera taky den, nebudem sa tam nudit, aky je personal, a co strava, kolko si tam bola ty a pomohlo ti to...Dakujem

bleee

dagi,ja som tam bola nedávno,keď tam budeš,tak prosím ťa pozdrav Evičku,že mi strááášne chýba a nech sa drží...a aj Danka....teda odkáž im to ak sa ti bude chcieť.a aj tebe držím palce.keď budeš chcieť,tak všetko pôjde.Ale inak je tam debilný psychológ,toho si nevšímaj...lebo ja som z neho mala skôr zlú náladu ako by mi mal pomôcť...drž sa.Iva