Bulímia,anorexia

palinna

Ahojte spolusuputnicky...uz som tu davno nebola... ale myslela som stale na vas a vidim, ze sa to v nas vsetkych nejako pohlo...i vo mne, no zistili mi na gastroenteorologii, ze mam zniceny zaludok, krvaca, ze mam zapal aj tusim hrubeho creva... aj vy mate podobne problemy? moze to byt sposobene bulimiou?

timka

ani mne tie injekcie napomohli. j som nemala kramy 7 rokov. a zbytocne som z 30 kg pribrala na 80 a bola skoro rok tucna. nic. teraz beriem trojfazovu HAK a kramy mam pravidelne aj ked len umelo ale fungujem aspon na par percent ako zena.

palinna

Ahojte, chcem sa spytat, ci vy, dievcata s bulimiou mate zazivacie problemy, ci mate napr.krvacajuci zaludok, pripadne poskodene niektore z criev? Musim sa to spytat, potrebujem to vediet...

zimmy

24_zuzika, nemusis pribrat staci ked pojdes za gynekologom ktory ti picne vyvolavaciu iniekciu.... aj mne prestala nemala som ju dva roky pichla mi iniekciu a uz mam aj menstruaciu pritom som nepribrala ani kilo...

anabell

ahojte.mam bulimiu a velmi velmi chcem prestat.chcela by som sa liecit no nemozem.som v anglicku,nikto o tom nevie.strasne ma to ubyja a kazi naladu.uz nevladzem,vzdy ked si poviem dost vydrzim asi par hodin a potom zase dokola.viem ze sa stoho musim iba ja sama dostat,no potrebujem nejaku podporu ale tu ju nemam,tu aj keby to niekomu poviem tak to nikoho nebude trapit:(ak viete o com pisem prosim pomozte mi.daaaaakujem:)

lucia22

Ahojte dievcata. Som tu prvy krat. Vidim, ze sa citite podobne ako ja. Od septembra 2006 trpim anorexiou. V januari som zacala chodit k psychologicke. Bola som na tom dost psychicky zle. Zacala som brat lieky, zabrali, uz sa necitim tak na dne. S mojou chorobou bojujem, ale nedari sa mi. Ked uz si konecne poviem, ze idem normalne jest, zlyham, pride den, ked sa doslova prejem sladkosti. Potom znovu nic nejem. A tak sa to opakuje stale, jem normalne, prejem sa, nic nejem. Na vahe som nestupla, dokonca klesla, schudla som 13 kg, uz nemam ani menstruaciu. To ma asi najviac trapi. Stalo sa to aj vam? Kedy to znova pride? Nemyslim si, ze som az tak moc chuda. Prosim poradte mi, ak je tu niekto, kto o tom vie viac.

mis.

and, nie, u mňa pravidelnosť nie je najlepšia, kvôli nej som sa rozožrala a nejde to stopnúť!!!!!!!! Nechcem sa ráno zobudiť...

and

Jedlo nie je hnusne,len sa na isty cas s vami nekamarati:Ale to prejde,len to chce cas.Pravidelnost je v tomto najlepsia,potom stavy pomaly prejdu.Skusas to tak?