Bulímia,anorexia

dagi

ahojte babenky, som troska v rozpakoch, totiz v pondelok mam ist do Blavy do nemocnice, neviem na ako dlho, no mam hrozne obavy, neviem si predstavit ako to tam bude prebiehat, nemate s tym skusenost, myslite, ze mi tam pomozu, ze sa uz konecne zbavim tej hnusnej anorexie.

forev.

alti!
..musim byt strasne nenapadna a sepkat, pretoze mam zakazane pod vyhrazkou smrti(neviem presne koho, ale bojim sa, ze mojej) sem chodit..:)
len som ti chcela povedat, ze to dnes bolo super, strasne mi to zdvihlo naladu- samo, ze som vecer uz panikarila, ale to je normalny status:)

a dievcata, dakujem aj vam

dagi:
ak ta naozaj trapi, ze nepriberas, mozes dostavat napriklad kobalamin- B12 (alebo pi jednoducho red bull, tam je ho jak..no..vela), ale skor to bude v tvojej hlavicke. ked sama nechces pribrat, tvoje telo uz v takomto stave nepriberie. este raz, nie je dolezite kolko- ale ako. :)

drzte sa, budte dobre a zistila som, ze na depku pomahaju tri kavy a vela ucenia :) bohvie, ako dlho sa na tom da fungovat...
majte sa pekne

a drahy, nezabijaj ma, prosim. az ked ti poviem, dobre? ale mozno nepoviem, v kazdom pripade, lubim ta a ty tu tiez nemas co chodit. a teraz mozem byt urazena ja, ze sem chodis a blabla..ja si nieco vymyslim.

jacquelin

strasne strasne ti zaavidiim!! ja som dneska zjedla jednu hrianku, tanier polievky a 5 jahod (podotykam ze dnes som vynimocne vela jedla)..a to mam o 6 cm menej a o 2 kila viac..

dagi

Dievcata, je normalne, aby som pri vyske 168cm vazila 40kg, ked sa stravujem asi takto: rano- jogurt, žemla, kava, dasiata- jablcko, obed- spagety so smotanovou omackou, olovrant- cokoladova tycinka, vecera- dalamanka, maslo, syr, rajcina, paprika, 0,5l caju a pred chvilkou som si dala jablcko a dva bozske bonbony

dagi

Ahoj Forever, nechcem sa ti vnucovat, no vraj sa chystas na prijimacky a mas strach, ze zlihas, poviem ti len tolko, ja som mala to stastie, ze som sa dostala na vysku, studujem to, co som vzdy chcela a dokonca na jednotky a stastna som i napriek tomu neni, naopak mam problemy, pre anorexiu som skoro musela skoncit so studiom, neustale sa hladam, nieco mi chyba, no neviem co, vzdy som si myslela, ze je to moja vysnena skola, takze ak sa ti nepodari dostat na skolu, po ktorej tuzis, nic si z toho nerob, lebo zivot je aj o prehrach, a vzdy po sklamani prichadza uspech, mozno ta caka ine stastie, len tomu pevne ver, no na druhej strane ti z celeho srdca prajem, aby sa ti splnil tvoj sen, tvoje plany, aby si bola stastna.

thesiamee

forever: intenzivne dufam, ze sa tam uvidime... idem sa aspon vyspat, nech som rano pritazliva, ked uz som blba... idem skusit vzyvat nejake tie bozstva, urcite to pomoze!!! a pripomeniem aj teba:)))

ForEver?

ahoj thesiamee:)
to som rada, ze ta tu vidim. dnes som bola na fakulte. ako doma:)
prosim, prosim, pre vsetko na svete, nech ma tam prijmu.
a mimochodom- s chemiou su problemy:)
ale cudujem sa, ze robis este len prvu opravnu. si sikulka:)
dufam, ze sa coskoro uvidime na pode nasej milovanej.

thesiamee

Forever: ja mam zajtra opravny termin zo skusky chemie... prva co som nespravila na prvy raz... katastroficke scenare sa hrnu jeden za druhym, takze ti celkom rozumiem...
ale my to nejak zvladneme... naucili sme sa najviac ako bolo v nasich moznostiach, aj ked urcite nevieme vsetko co by sme mohli... a teraz to chce len dychat sustredit sa a pouzit vsetky tie vedomosti, co mame u niekde ulozene... ono sa to nejak podari, tie prijimacky si uspesne zvladnut naozaj zasluzis...
a katastroficke scenare skusam nechat na dobu az ked to bude aktualne... ked som ju nespravila na prvy raz, cakala som zrutenie sveta alebo minimalne seba, ale nic take sa nejak neudialo, zije sa dalej, nikto a nic necaka, neda sa zastavit zemegulu a vystupit...
v pondelok drzim palce, zelam chladnu hlavu a ked uz fakt nebudes vediet, tak podla americkych studii je najpravdepodobnejsia odpoved "c"... mne to na prijimackach tymto sposobom vyslo vyjde to aj tebe:)))