Bulímia,anorexia

evul

jacquelin: Ano, chapem, ze ludia s PPP su na tom inac ako ostatni. Ale ked si to uvedomujes, preco nejdes k doktorovi? Podla toho, co o tom citam, je to proste choroba - ano, to priznavas aj ty. Ale ked viem, ze som chora, tak sa liecim a nevyhovaram sa na to, nie? Tinushiq sa pytala na zvracanie, tak som jej povedala svoj nazor. A nemyslim si, ze je vhodne obhajovat nieco, co evidentne nie je zdrave, ked si to uvedomujes aj sama. Argument \"My to vidime inac\" neberiem ako argument - pretoze ked vies, ze to nie je normalne, da sa s tym nieco robit, v pripade, ze si aspon trochu vazis svoj zivot. A k PPP nemam daleko...na moje stastie som nasla stranku, ktora ma naucila normalne sa stravovat bez pocitu viny po kazdom jedle, takze som do toho nespadla.

ForEver?

ahoj misha!
tak to je super:) lexaurin je fajn vec, len sa to nesmie prehanat, aby si nemala spotrebu tych ruzovych tabletiek viac, ako jedla.
ja sa ucim, ako obycajne:)

misha

Ahojte:-) Práve som dojedla posledný kúsok z plánovaného jedálníčka- 1 rajčinku (zostavený so psychologičkou. Ide to s plačom, ale ide. Aj s pomocou Lexaurinu, hmmm.... Ale asi to patrí k prechodnému stavu..... A vy ako?
Timka,
napísala som Ti dlhšiu správu na ICQ.

jacquelin

ale to nepochopis... nevies co mne resp. nam prebieha hlavou. ty nechapes ze aj napriek tomu ze mam 42 kil sa v zrkadle vidim ako 80 kilova..a to nie je porucha zraku ale mozgu... to je psychicka porucha a to si uvedom...

evul

Velmi tucna s takou vahou?? Baby, kam na to vy chodite... Ja mam teraz asi 56 kg na 160 cm, a chlapi sa za mnou otacaju viac jak za mojimi chuduckymi spoluziackami... A ked som frajetovi povedala, ze chcem schudnut, normalne sa zlakol - ze kosti on hladkat odmieta... Kde beriete tie "idealy"?? Ak vam uz ide o chlapov - pytali ste sa ich na nazor?? A chapete, preco su modelky chude? Aby na nich vynikli saty, a aby sa dali sit v jednej velkosti. Chcete mat deti? Ja teda ano...a na to je potrebne urcite percento tuku v tele...

tinusq - nie, urcite nie si tucna. Ak sa ti nepaci tvar postavy, zacni zdravo jest a cvicit. Ked zvracias, je to aj tak neucinne, pretoze vacsina latok je v tom case uz davno vstrebana, takze z toho prilis neschudnes, iba si znicis zdravie.

tinushiq

za aký dlhý čas si telo na zvracanie samo navykne? Bojím sa začala som s tým asi pred nmesiacom lebo som si pripadala veľmi tučná.. Mám 161 cm a 50 kg.. Ďakujem...

jacquelin

ja viem didi ze mas pravdu.. ano hej, je to moja tvrdohlavost a (neviem ako to inak povedat tak prepacte za vyraz)strasna kokotnost.. viem mala by som ist ku psychologicke, ale neviem.. us som raz chodila a nie koli anorexii ale koli niecomu inemu ale videla som ze to nema zmysel tak som to ukoncila...a sama sa nejak spametala.. ja len dufam ze sa spametam aj teraz... ale spravila som pokrok, som si neska dala aj okrem jahody a ceresne aj jednu hrianku so syrom a to este dokonca na veceru.. tak sa hanbim..cem to dat zo seba...

bulimicka

martinuska ja chodím ku psychologičke aj ku psychiatričke,ale nejak mi to nepomáha.psychologička mi len povie,že sa mám ísť prejsť,keď sa budem chcieť prejesť,ale to sa jednoducho nedá.na to človek musí mať fest pevnú vôlu.Proste keď ma to chytí,tak nič iné nevidím len jedlo.

martinuska

JA len ze z toho kolotocaa sa da dostat...no sami to zvladnut nemozme...fakt vam vsetkym chcem pomoct bo viem co to je a teraz sa citim po troch rokoch ako plnohodnotny clovek...jedlom som sa vzdy ukludnovala no odkedy mam liecbu u psychologicky...vsetko je ok...fakt najdite tu silu a poziadajte o pomoc!!!!