Bulímia,anorexia

xxxx

ahoj niente...nemozes takto rozmyslat...viem ze ked ti poviem nieco take tak to mozes hodit zahlavu...ale chcela by som ti skusit poradit...netrap sa pre nic jednoducho vsetko na tomto svete ma svoje opodstatnenie ci je to dobre alebo zle...skus sa tesit z uplnych malickosti.ze je vonku krasne slnecno ....alebo aj ze vonku nadherne prsi...skus sa zamysliet nad niecim inym...napriklad preco tam stoji ten strom...

xxxx

mam 170 cm a 50 kil. je mozne ze trpim anorexiou ?mam rada jedlo ale snazim sa ho obmedovat pretoze mam niekedy pocit ze nie som chuda a velmi chcem byt chuda..ked zjem toho cez den viac mam vycitky...

jacquelin

no, ja vobec neviem co mam robit, chcem schudnut, viem ze uz teraz to nie je dobre co robim ale na druhej strane tiez sa nechcem liecit lebo nechcem zacat jest a pribrat...
viem, ze ty sa snazis mi pomoct a ja si to vazim a toto ti napisem, ale newiem ci si aj ty mala take...ci ma chapes...

didi

MILA JACQUELIN, nechcem sa hrat na doktorku, ale mam pocit, ze si na velmi zlej ceste, i ja som zo zaciatku chcela len nieco schudnut, uz len kilo - dve, a skoncila som na kritickych 37 kg, najhorsie je, ze som znicila nie len seba, ale aj moju rodinu, akurat dnes som bola s rodicmi u psychiatricky, presvedcila ma, aby som sla do nemocnice do blavy, lebo sa o mna boja, najprv som chcela schudnut, a teraz mam problem pribrat, ludia sa na mna zhrozene pozeraju a niektori sa i zasmeju, predtym ma kazdy obdivoval, mala som krasnu postavu, bola som dievca ako sa patri a dufam, ze sa s tej hnusnej anorexie dostanem, vazne ti odporucam vyhladat odbornu pomoc.

jacquelin

NIENTE: no hej presne to mam... usom sa aj raz pokusila o samovrazdu ale vtedy to nic nesuviselo s ppp.. no ale teraz si zijem len vo svojom svete, opijam sa a bolest mi robi radost (ale nie zas prehnana..).. furt len myslim na to co som zjedla a mam furt s toho vycitky svedomia, pritom dnes som napriklad zjedla iba jednu cherry paradajku a pol taniera polievky..mam chut to vygrcat ale to ja nedokazem..niezeby som chcela mat aj bulimiu ale uz aj ta polievka je na mna vela, citim sa byt neskutocne prejedena..neviem ako vy ostatne ale ja mam 42-43 kil (162cm) a ked sa pozriem do zrkadla sa vidim ako moja 80 kilova spoluziacka ktora tak isto vysoka ako ja... nechcem zacat jest viac, lebo nechcem pribrat ale dnes som videla jednu anorekticku, ktora mala fakt ze iba kosti a bolo to strasne..a to nechcem...

mis.

Asi sa nikdy neuzdravím:-( Jedla som dnes podľa hodiniek, ale "vo vnútri", v srdci mi je zle:-((((((((((((((((((((