Bulímia,anorexia

betka20

ahojte babenky uz som tu strasne dlho nebola ako sa mate? mate nieco nove?
JA sa mam ako vzdy zle ale je to ovela lepsie.Neschudla som ani nepribrala:-(( moja psychika je stale na tom istom mieste myslim si ze som tucna ale uz to nedavam najavo ...Vcera som si upratovala policku a nasla som tam popisany papier bol pisany ked som bola v tom najhorsom obdobi bulimie ked som ho citala isli mi s neho az zimomriavky co som vtedy chcela aka som chcela byt co som si priala...nehovorim ze teraz nechcem schudnut ale urcite nie tak ako som tam vtedy pisala.ahojte drzte sa mi

Alternativa

Jupiii, jupii, Forev., mam velku radost. To je dalsi zlom, ktory Ti pomoze, ved vies, o com hovorim. Stat na svojich nozkach, mat okolo seba blizkych, robit to, co sme vzdy chceli /teda studovat na vybranej skole/, to je zaklad spravnej rovnovahy. Veeeelmi srdecne Ti blahozelam, ty mala sikulka :D. A najblizsiu navstevu v meste, kde mas skolu, oznam trochu skor :D. pa

karin-pd

mam veľmi veľke problemy každý ma ohovára že som anorektička schudla som za par mesiacov 15kg,9 mesiacov nemám menštruáciu...mam problemy s podžal. žlazou a chudokrvnosť

forev.

ahoj alti:)

to nic, nabuduce.
tak, som prijata:)s celkom velkym naskokom..hm..takze, dufam, ze nebudu chciet hned vyhadzovat, pretoze ja mienim dostat prospechove stipko, tak aby moc neblbli s obtiaznostou skusok:) a dokonca, zistila som, ze som spravila aj martin.

dnes sme boli s drahym vo viedni. nabehali sme asi 20km, totiz, chcela som si spravit naladu nejakymi muzeami- super vzruso:)takze, bolo fajn. vrelo odporucam.

oki doki. som na skole:)

Alternativa

Ajaj, niekedy vlak zmeskame :D. Nevadi, ForEver? na buduce mi daj vediet cez SMS. Nebyvam tu pravidelne. Skoda, ale verim, ze to napravime :D. Stale nic nevies? Pa a prajem Ti pekny vikend.

forev.

alti,

ak by si tu nahodou bola, tak som zajtra u vas, mam cely den volno, tak ak by si mala nahodou chut, cas alebo tak nejak, tak by som bola rada, ak by mi bolo umoznene, reciprocne ta na nieco pozvat:)

panika

to MISKA
dufam, ze to tu najdes. Mam ta pozdravovat od DEE. Ma nejaky problem s tvojou adresou,prosi ta, aby si sa jej ozvala cezomna. Dakujem ( panika@atlas.sk )

Alternativa

Ano, len nesmies zabudnut zit, zit taky svoj fajn zivot. A ten netvori len praca, ale aj lasky, priatelstva, sport, spravna vyziva, kultura a kopec dalsieho. A dolezita je ôclovecina" - joj, to ma kedysi davno Vrr-kulka za toto slovo sfukla, ze ho neznasa. A ja zase ano. ten Elan to perfektne vystihol - vonat clovecinou a ja dodam v kazdej situacii. Dobru noc a pekne snicky, tiez este cosi porobim v kuchyni a sup, sup do postielok, deti. A daj, forEver? urcite vediet, ked budes mat info, pa