Bulímia,anorexia

damaxy

presne je to o tom pomahat a vlastne pomahat aj sebe dobrymi pocitmi.Mne ked bolo zle tiez niekto pomohol.A preto si mysli,ze namiesto dakujem je lepsie to napodobnit a pomahat aj ked len jednemu cloveku a potom to naplna aj dusu.

Alternativa

...a vo fore je to tak, ako v zivote - v rovnovahe. Ti, co si stazuju a aspon trochu pocuvaju, sa mozu posunut dalej. A ti co radia sa posuvaju dalej tiez, lebo pocuvaju. Je to zlozite? Nie, je to jednoduche, lebo je to zivot :D

Alternativa

Damaxy:D
For Ever? stale plati, ze nic neries, co uz zmeniz nemozes. Ale pouc sa a na buduce si ten vecer s priatelom uzi vcitane fajnovej cokiny. lebo ak "zhresit", tak kvalitne, no nie?

ForEver?

damaxy, mas pravdu
cim viac dobra dokazes rozdat, tym viac si ho schopna aj prijat. neviem, si tomu nejaka otvorenejsia... a aj mne vznikli cez net niektore velmi dobre priatelstva. :)

je na kazdom, ako si, napriklad s takymto forom, nalozi a co si z neho vezme. niekto sa len pride postazovat, niekto pride pomoct...

damaxy

no este napisem ze aj v chorobe vznikli medzi nami uzasne priatelstva a z ludi ktori sa stretli na nete sa stali priatelia a pomahame si aj osobne nielen cez internet aj sa stretavame,je to o vecsej pomoci ako som si vedela predstavit tak prejem vam to iste Najst spriaznene duse a hlvne otvorit a rozdelit sa so svojimi problemami s tymi,ktori cakaju na vas a chcu pomoct.Ja verim na dobro a to nie je naivita to existuje som sa aj o tom presvedcila

ForEver?

to ano..slnko uz riadne svieti, co je neklamnym znakom bliziaceho sa konca tam u vas..:) ja ich len lutujem, uprimne. pridu o teba.
do kelu. vies, len mna strasne stve, ze neviem, preco som bola v tak mizernej nalade. nebolo to kvoli stresom zo skoly, to by bolo na dlho preco nie, ale jednoducho..ja som sa zatala a bolo temno. no vazne. a to som si mohla dat taku dobru belgicku cokoladu..ja tava:)

Alternativa

Nic neries, slzy neplanuj, nech to dopadne akokolvek - a to dopadne dobre, klidek. Vies, su to velmi dolezite kroky, ale nic nepredci zdravie. Takze v praci treba makat, hoci aj na opatkoch :D, mysliet pozitivne. Vsetko bude fajn, urcite. No a ja to mam v praci za par :D.

ForEver?

ahoj damaxy:)

to som rada, ze ti bolo fajn, ako by inak mohlo byt na damskej jazde:)

hold, keby som mohla dovolenkovat.. teraz robim tu na jednej vystave, osem hodin denne, stojim na vysokych opatkoch a statocne sa usmievam- a zvadzam boj s kavovarom:)
ale aspon pridu nejake korunky
v piatok sa dozviem tie vysledky a cez vikedn som s milym vo viedni. strasne romanticka cesta:)
tak som zvedava, ci zaplnim dunaj slzami radosti, alebo trpkosti. a jasne, bratislava je najlepsia, co ine:)

Alternativa

To je mile Damaxy :D. No, sme dokazom, ze ludia sa nemusia poznat a mozu si byt blizki. To hovorim aj Tebe, ForEver?, hoci my to neznamo mame za sebou :D. A dolezite je, ked sa ludia navzajom vedia "podrzat".