Bulímia,anorexia

ForEver?

to je jasnacka, ze nam je fajn:) ja este zabijem tohto, co mi tu lieta)alebo na neho poslem tatka, ja zvierata nevrazdim(ak nie su na vedecke ucely...) a bude nam eno nuno:)

damaxy

tak ja nejdem zatial ja mam nejake rozhovory este cez Icq a spim dokedy chcem ako mne je dobre ze mi to dovolia a dopraju

ForEver?

nuz, ja si este dorobim nejaku pracu a pojdem:) ale ty bez, pani mentorka, my ti doprajeme.
vies, ja mam priority..nie mozno zle, mozno su len velmi tvrde. ale vsetko to co chcem, dosiahnem len svojou hlavou- a totalnou oddanostou zamestnaniu:) a tam to uz naozaj nebude o mne:)

Alternativa

Ja sa v takychto normalnych rozhovoroch citim najlepsie. Len skoda, ze nie vzdy mam stastie na partaka :D. Dnes vecer je mi s Vami, Damaxy a ForEver? velmi fajn :D

Alternativa

Vies, pri kazdej praci treba mat vedomosti, pozitivne mysliet, mat radost z malickosti a vela sa smiat. Teda nie nasilu, ale mat taky svoj vnutorny usmev. Mozno to v Tvojich rokoch tazsie pochopit, co Ti, ForEver? tu hovorim. Ale casom na to prides sama a tie priority sa Ti prirodzene prehodia. To neznamena, ze nezostanes takou peknuckou babenkou, ako si...budes krajsia, lebo Tvoja mysel bude zamerana na ine, ako na seba...a to je hned na cloveku vidiet. No, uz asi moc "vychovavam" Nejdem spat? :D

ForEver?

ja osobne, som sa sem snazila nepisat nikdy, ked som mala fakt blbe dni. naco? ostatnym by to nepomohlo a mne v konecnom dosledku taktiez nie. no nie je to lepsie, ked sa mozme takto normalne porozpravat?

ForEver?

tak to je fakt:)
neboj, ja sa z toho vyhrabem. asi toho na mna bolo naozaj nejako vela. a tak. neviem. asi by som mala seknut s touto robotou. vzhlad, vzhlad..koho to zaujima? VEDOMOSTI :)