Bulímia,anorexia

damaxy

alti nebudes verit mala som tuto stranku otvorenu a myslela som na teba ze som ta nevidela dlho a potom som zasla na nasu uzkost,zeby nadzmyslove prepojenie

Alternativa

Ved ja verim, ze budes v BA :D, to by bolo to najlepsie, no nie? Pozri, si zdravotne "sledovana" spickovou odbornickou a super lekarkou, tak preventivku nechaj tak. Ale ohlasit by si jej to mohla - teda, to je moj nazor, Ty si uz velka :D. Mala som sa paradne, aj slniecko bolo a cvicila som do umoru :D. Dufam, ze si uz konecne vegetis :D

ForEver?

a nie. to vazenie vskutku nie:)
prepacte, bojovnicka sice som, ale na toto ma neuzije.
a okrem toho, posledny tyzden som aj tak kopec veci zacala flakat. chytila ma depresia a tak... snad to uz bude lepsie, bola som s priatelom von a celkom sme sa porozpravali(a natlacili do chudata forever jedlo) :) no co, lepsie ako dratom do oka. a tusim, ta glukoza aspon trochu zabera

ForEver?

ale alti, prosim ta:)
to je 19- rocna prehliadka, tej 18- rocnej som sa zucastnila(boze dievca, ty vyzeras hrozne, bla, bla..)
a okrem toho, ja mam tych prehliadok iba za tento rok absolvovanych na 10 rokov dopredu. cize, po prve- vysledky tejto pani doktorke posielat nebudem, viem aka je a po druhe, zabijat cas mozem aj konstruktivnejsie:)

no a k tym veciam:
nemozem ti poslat smsku, pisala som ti aj sem, ale este si bola mimo, lebo som sa nedostala k nabitiu si telefonu. zajtra to zrealizujem. to je jedno. v kosiciach mi chybalo par bodov a martin som predpokladam nespravila. a bratislavu budem vediet az v piatok, ale..netusim. som nad kazdorocnou hranicou prijatelnosti, ale tento rok sa tam snazi dostat akosi prilis vela ludi...
tak mam z toho strach

a povedz, ako si sa mala? vsetko fajn? uz sme ti chybali, co? ;)

Alternativa

P"reventivne prehliadky su velmi dolezite, casto ich vsak nerespektujeme. Ak si bola v blizkej minulosti na kompletnom vysetreni, tak to pozyvajucej lekarke oznam, najlepsie aj s vysledkami. Inak, matne sa mi zda, ze preventivka v 18.-tich je "povinna". Nemas sa coho bat, ani toho vazenia nie, dnes uz urcite nie, si predsa bojovnicka :D

Alternativa

Ahoj ForEver,
k prehliadke neskor, teraz ma zaujimaju dolezitejsie veci, ved Ty vies. Tak ako? Mozes aj cez SMS.

ForEver?

ahoj alti, ahoj kocky,

ako sa mate?

mne prave domov prislo predvolanie na rocnu prehliadku, tak riesim dilemu, ci ist, ci nie:) co tam? budu ma tam vazit a to ja nepripustim. no fakt nie:)

miriamkaaaa

Chcem sa vas opitat ked meriam 160 a vayim 152 mam anorexiu viem ye je to hlupe ale chcem sa ujistit ze ju nemam