Arganový alebo makadamiový olej?

Martina2456

Ahoj, ja by som sa na tvojom mieste priklonila skôr k CBD oleju. Mne veľmi pomohol s vypadávaním vlasov. Navyše, dá sa užívať aj vnútorné aj vonkajšie. Ja som si ho napríklad vtierala namiesto vlasového tonika na pokožku hlavy. Určite stojí za to najmä tento, od značky Cannapio: www.cannapio.sk. Nerobím tu reklamu, ale dnes je trh presýtený týmito produktami, tak by si človek mal dávať o to väčší pozor, čo si objedná. A toto hovorím za seba, že ide o kvalitu.

Martinka Klemova

už dlhšie sledujem rôzne recenzie, skúsenosti a na odporúčanie mojej kamarátky som si objednala olej na www.arganovyolej.sk a som veľmi spokojná, 100ml za 25 eur ale priamo z maroka. aten rozdiel je viidteľný. Olej využívam hlavne na pleť, sem tam na vlasy ale nepoužívam ho len ja ale aj môj manžel po holení, takže musím objednať opäť. určite odporúčam iba čistý arganový olej bez parfémov a rôznych vôni

VerickaMiki

Mne argánový olej pomohol na suché a lámavé vlasy. Neverila som tomu. dostala som ho zadarmo na recenziu zo stránky www.polakova.sk a mesiac som aplikovala 2 krát cez víkend. Už po prvej aplikácii vlasy pôsobili oveľa zdravšie. Olej sa podla mna do vlasov nasal ale vlasy po umytí nepôsobili mastne. Neviem či by takto fungoval aj makadamiový olej alebo iný. Je to možné. Ja mám vyskúšaný len argánový

Kamila38

Na vlasy je podľa mňa najlepší olivový. A v kombinácii s medom a citrónovou šťavou budú vlasy zdravé, lesklé a bohaté

Darinka38

Oleje vo všeobecnosti sú výborné ako na pokožku tak i na vlasy a je dobré ich obmieňať. Každý olej obsahuje iné telu potrebné látky. Prípadne ich možete miešať