Kruhy pod očami

sjella

holky, nechcem strasit, ale kdesi som citala, ze kruhy pod ocami, ak su stale a vobec nemiznu, mozu znamenat aj prejav nejakej nerovnovahy ci coho v tele.. a treba ist doktorovi.. ale.. ja sama ich mam a za doktorom neplanujem ist.. .:)

luba

podobne ako niektorym z vas ani mne nepomahaju rady ako pitny rezim, spanok, ladove kocky a pod. urcite su to dobre finty a spanok a pitny rezim su velmi dolezite a to nielen proti kruhom pod očami ale aj celkovo dobre vplyvaju na organizmus ale mam novinu, v jednej relacii som videla reportaz o panovi z nemecka, ktory si ich dal vybielit a tiez mal aj vacky pod ocami, tie mu operoval plasticky chirurg, urcite, korektor trochu pomoze ale je to neprakticke a ja ked sa rano vidim v zrkadle, radsej by som zaliezla niekam do sachty, takze sa snazim zistit ci nahodou nieco podobne uz nedorazilo aj k nam uz som pisala mail na nejaku kliniku ale bohuzial, no nevzdavam sa kruhy su odpudzujuce, nemozem si pomoct, nezvyknem si na to

cillka

korektor je krem z bieliacimi vytazkami ktory si votries do ocneho okolia a ma ti to zatriet kruhy pod ocami.ak mas tieto kruhy dane geneticky,nikoho s tym neobabres,lebo ani korektorom to uplne nezakryjes.

naduska

dida, ten korektor je taka vec, ktora sa pouziva na lokalne nedostatky pleti-cize ked mas kruhy pod ocami alebo nejake vyrazky a podobne, a chces to lepsie zakryt pouzijes korektor, potom make up a akoniec puder a ma to lepsi efekt, nez bez neho. Balenie ma ako ruz alebo ako tenulinka ceruzka (tie ale ja osobne nemam moc rada).. No a mal by byt o jeden odtien svetlejsi nez make up, respektive ton tvojej pleti.

cillka

buba.bianka-moja kto ma tieto kruhy geneticky dane tak tym nepomoze nic.ja to cudo z oriflame pouzivam uz vyse pol roka a zazrak sa zial nestal.

buba.bianka

Ludia,ktorý máte kruhy pod očami odporúčam kúpiť si od oriflame očný krém Seeing is Believing,je fakt dobrý.ja som čašníčka,mám jedno dieťa a som v neustálom pohybe,takže mám kruhy pod očami,ale teraz som si už tretí deň dala tento krém a viditelne mi pomáha,ale predovšetkým treba veľa oddychovať,spať aspoň 9hod. a nestresovať sa a to Vám vravím ak to pomohlo mne tak to pomôže aj Vám.

buba.bianka

Prosím Vás vie mi niekto poradiť ako alebo aký makeup mám používať som snedá a neviem či si mám dávať bledší, tmavší...potrebovala by som zakryť kruhy pod očami,teraz som si kúpila jeden krém od oriflame ,používam ho už tretí deň,vyzerá to celkom fajn,ale čo s tým make-upom_

janka

Ahoj Janka,ja sa chcem opytať aké vitaminy,aleba čo mám užívať na tie nešťastné kruhy.Žiaden krém mi zatiaľ nepomohol.Dík.