Kruhy pod očami

zuzi74

Kruhov pod ocami sa nezbavis. V drogerii dostanes kupit aj chladive gulicky pod oci, niektore su uz priamo s make upom...nimi zmiernis opuch a prekryjes ich a samozrejme je dolezite prijimat dostatok tekutin pocas dna.

nennsi

ahojte....mam kruhi pod ocamy no ale neviem ako sa ich mam zbavit a som este mlada 17 rocna chcem sa ich co najskvor zbavit ako to urobim?

maruska123

tak si kup ten garnier kofeinovy roll-on 2v1..je to na kruhy pod ocami s kofeinom, a je to zaroven ako korektor...mala som ho, celkom dobry bol..tusim maju 2 odtiene

prokrasnetelo.cz

dominik1

Ahojte ,ja na čierne kruhy pod očami používam OPHTHACEUTICAL na kruhy pod očami,kúpil som ho v lekárni,hned ho nemali ale mi ho objednali. Mne pomohol!

chlebikBB

Ahojte ..... Mam velky problem s kruhmi pod ocami. Som ale chlap a make up urcite pouzivat nebudem. Poradte mi daky prostriedok na odstranenie... Dlho travim cas za pocitacom.
Ja to mavam stale vobec sa toho neviem zbavit uz mi to ide na nervy kedze to vyzera strasne....

Inak este jedna vec mam neurologicku chorobu.

chlebikBB

Ahojte ..... Mam velky problem s kruhmi pod ocami. Som ale chlap a make up urcite pouzivat nebudem. Poradte mi daky prostriedok na odstranenie... Dlho travim cas za pocitacom.
Ja to mavam stale vobec sa toho neviem zbavit uz mi to ide na nervy kedze to vyzera strasne....

Inak este jedna vec mam neurologicku chorobu.