Kruhy pod očami

Margo17

nika a ten traviaci system, moze to byt aj napriklad zle stravovacie navyky, ako napr. vynechvanie ranajok, alebo nestihanie jest pocas celeho dna a jedenie na vecer?

nika :)

Moja mama je ludova liecitelka a povedala mi,ze to znamena, ze mate problem s traviacim sistemom alebo s pecenou.Da sa to liecit pomocou bylinkovych preparatov.

juju

cavte ludia uz od malicka ma trapia tmave kruhy pod ocami ... mam kus zvysenu stitnu zlazu moze to byt z toho?? no ale doktorka vravela ze je to normalne a nic zvlaste s tou zlazou .. vie mi niekto poradit ako sa ich mam zbavit?? make-up nepomaha no ale len trochu pls napiste mi budem moc vdaca :-)) nick mam na azete jujuna000 vazne moc prosim :-)

kristian

...mam 18 a pod ocami mam take(nie kruha)ale fialove ako sa toho zbavim ...ide mi to uz na nervy....normal sa bojim pozriet dievcatu do oci ze uvidi tie monokle prosom poradte mi

mishka

Ale viete co je zvlaste...Tolko ludi ma tento problem ze vraj...Ale ja kade chodim,tade chodim,este som na nikom inom taketo kruhy nevidela.Fakt som mala do teraz pocit,ze som sama-exot.Pritom mne korektor nepomaha :-((

natali:)

bibajanka supeeer si to napisala....mam rovnaky nazor...kruhy si jednoducho nepripustajte,ale zaroven ich ani uplne neignorujte,dajte si korektor a vec je vybavena;)

bibajanka

aj ja mám kruhy, každý den, bez ohladu na to či sa vyspím 5 hodín alebo 10. Som rada že vás je viac :) s týmto problémom...ale netrápte sa, ja už som si za celý život na to zvykla. volakedy som mala totálne depky že vyzerám ako keby som vôbec nespávala, mala som kvôli tomu nízke sebavedomie. Ale sebavedomie nie je o tom ako vyzeráme, ale ako sa správame. Takže hlavu hore, krúžky sú cool :D proste sme každý iný a tak to je, už to nezmeníme, ale môžme zmeniť náš postoj, jasné???