Kruhy pod očami

vonkajsiavyziva

anonymous: ďakujem veľmi pekne, som veľmi rada, že si dal na mňa a že ti to pomohlo.Naozaj veľa zdaru a keby si mal nejaké roblémy - nie len s pleťou aj s chorobami, tak mi kľudne napíš na mail a niečo poriešime. Ahoj

anonymous

no maval som aj ja kruhy pod ocamy a som tiez chalan cize makeup nepripadal v uvahu a bola to hroza
viriesilo sa to ked som zacal pravidelne pit cize ak sa ich chcete zbavit skuste si precitat prispevok od "vonkajsiavyziva"

o3

cao, mam stejny problem pod ocami zacalo sa to mozno od piateho rocnika na zakladke, no teraz chodim na strednu do 3 a problem nezmizol navyse chodim na pocitacove systemy a na Pc som priemer 5 hod denne urco, niekedy aj viac a kruhy su uz desne help pls btw som chalan tak ja nechcem nosit make-up :D

vonkajsiavyziva

Ahojky, tak v prvom rade by ste si mali dať pozor na to koľko denne spávate, potom koľko vypijete (je nutné vypiť aspoň 4dcl na 10kg váhy), taktiež si musíte dávať pozor na ľadviny a tiež nesmiete príjímať veľké množstvo soli. To je čo sa týka liečenia z vnútra a zvonka odporúčam Nouri Fusion krém. Viac info na e-maile.

toms007

ahoj.Ja mam kruhy pod ocami asi od svojej prvej triedy na zakladke,ale musim povedat,ze az teraz my to zacala velmi prekazat.Cudzi ludia sa ma pytaju ci nefetujem alebo ci som sa s niekym pobil,takze my to velmi lezie na nervy.Chcel by som vas poziadat o nejake tipy na zmiernenie.Lekari nevedia z coho to mam a mama my stale hovori,ze chodim neskoro spat,myslite,ze to moze byt z toho?

Salón krásy Zoracentrum

Ahoj, mám pre eba typ ako zakryť tmavé kruhy pod očami. Na to je vhodný korektor, ktorý si opatrne zaklepeš v okolí očných oblúkov. Tento korektor musí byť dostatočne krycí. Ak máš záujem napíš môžeš si ho u nás zakúpiť.

janík

akupunktúra:kruhy pod očami signalizujú ,že niečo nieje vporiadku s oblíčkami-preliečiť a problém zmizne(ak vylúčime,že to nije od prehadákaných nocí)

silvanka

caute baby. ja som si tiez myslela, ze som jedina s taaaakymi kruhami. ja uz dlhe roky pouzivam korektory, ale stale ich vidno. mne perfektne na to pomaha solarium. odlicim si make-up, ale korektor pod ocami si vzdycky necham. a tak sa postupne farba pleti vyrovna s mojimi kruhami. len skoda, ze to tak nemoze ostat navzdy.